Skepta wraca z muzycznej emerytury - nadciąga nowy album!

Dobra wiadomość dla fanów grime'u. Skepta wraca z emerytury i już niedługo wypuści pierwszy singiel z nadchodzącej wielkimi krokami nowej płyty.

Raper na Instagramie ogłosił, że jego kolejny krążek będzie zatytułowany "Knife And Fork", a singlem promującym ten materiał będzie kawałek "Gass Me Up", który ukaże się jeszcze przed końcem stycznia. "Minęły lata, od kiedy wypuściłem swój ostatni album i chciałbym wam bardzo podziękować za miłość, jaką od was dostałem podczas mojej nieobecności. Widziałem wiadomości, tweety, posty na Tik Toku. Jestem bardzo wdzięczny, że moja muzyka rezonuje ze światem, nawet wtedy, gdy mnie nie ma" - napisał w poście szef Boy Better Know.

"Miło mi ogłosić, że mój następny studyjny album 'Knife And Fork' pojawi się w tym roku, a pierwszy singiel 'Gass Me Up" ukaże się 26 stycznia. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć was na Big Smoke Festival 2024" - dodał.

Przypomnijmy, że Skepta ogłosił przejście na muzyczną emeryturę w 2021 roku. Wtedy też wypuścił epkę "All In", która miała być ostatnim materiałem w jego karierze. Przedtem, w 2019, wydał płytę "Ignorance Is Bliss", za którą otrzymał w 2020 roku Popkillera za najlepszy europejski album - nagrodę odebrał osobiście w 2022 roku na Sun Festivalu w Kołobrzegu. W 2021 zapowiedział materiał producencki z kobiecymi gościnkami, a w 2023 razem z inną legendą grime'u Jammerem z BBK założył house'owy label Mas Tiempo.

Tagi: 

90s_to_boomer
Się sprawdzi w wolnej chwili
Bażant
No i zajebiście.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>