Sezon festiwalowy trwa - 4 festiwale, których nie można przegapić

wydarzenie
dodano: 2023-07-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sezon festiwalowy jest w toku - dopiero co relacjonowaliśmy dla Was kolejno Rap Stacja Festiwal, Lech Polish Hip-Hop Festival i CLOUT Festival. Ale na mapie muzycznych wrażeń tego lata czeka jeszcze sporo kolejnych punktów. W dzisiejszym artykule przybliżymy Wam 3 duże wydarzenia, na które bilety możecie kupić w serwisie eBilet.pl

SUN Festival (28-30.07, Kołobrzeg)

Ubiegłoroczna pierwsza edycja zebrała tłumy, z miejsca wchodząc do grona największych wakacyjnych wydarzeń. Teren znany już wcześniej z Sunrise Festivalu, imponujące rozmachem sceny i najlepsi polscy raperzy wspierani przez zagranicznych gości - to sprawiło, że o Sunie mówiło się długo. Teraz festiwal powraca i zapowiada nie zwalniać tempa. "Artyści wystąpią na scenach wypełnionych trójwymiarowymi obrazami, światłami czy olbrzymimi ekranami, których nie powstydziłyby się festiwale światowej renomy" - czytamy w informacji prasowej. W line-upie znajdziemy takie postaci jak OKI, Sokół feat. Pono, Gombao 33, PRO8L3M czy 2115.

Kup bilet

OFF Festival (4-6.08., Katowice)

Festiwal, który od lat promuje muzykę bardziej alternatywną, wymagającą, nastawiając się na koneserów nowych brzmień, raz niełatwych a innym razem - będących jeszcze przed wystrzałem popularności. W tym roku  w line-upie nie brakuje też jakościowego rapu - pojawią się tam m.in. Pusha T, Homixide Gang, Lancey Foux czy Dreya Mac. Polskę reprezentować będą m.in. Belmondawg/Expo 2000.

Kup bilet

FEST Festival (09-13.08., Chorzów)

Malowniczy Park Śląski i festiwal zabierający nas w inną rzeczywistość. Unikatowy klimat FEST-u nazwaliśmy rok temu "Muzycznym Disneylandem dla dorosłych", a w tym roku przez 5 dni usłyszeć będzie można ponad 200 artystów z całego świata. Fani rapu mogą ostrzyć sobie zęby na Yung Leana, 070 Shake, Ferga czy Aitcha oraz solidną polską reprezentację - oprócz tego czekają nas występy m.in. Chemical Brothers, Peggy Gou, Bonobo czy Kungs.

Kup bilet

SBM FFestival (23-26.08, Warszawa)

Festiwal wytwórni SBM, który wyrósł na jedno z największych muzycznych wydarzeń w kraju - rok temu na Lotnisku Bemowo bawiło się blisko 40 000 osób. Tym razem wszystko potrwa aż 4 dni, z czego pierwszy z nich pod całkowite dowodzenie przejmie Mata wraz z zaproszonymi gośćmi, a w kolejne dni zobaczymy m.in. Sokoła, Guziora, Sobla, Kukona, Żabsona czy składy/projekty SBM'u takie jak Hotel Maffija, Solar/Białas czy SB Maffija Classics (w składzie Solar, Białas, Beteo, Bonson, Koldi, Danny, ADM i inni).

Kup bilet

Artykuł powstał w płatnej współpracy z eBilet.pl

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>