Żabson wraca z albumem i łączy siły ze spacerange

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-02-07 16:36 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
żabson

Spacerange wielokrotnie zaznaczało, że chce wspierać artystów i pomagać im w budowaniu własnych marek oraz brandów. Na Instagramie agencji pojawiła się informacja, że łącza oni siły z labelem Żabsona - Internaziomale.

"Misją spacerange od początku było wsparcie w rozwoju potencjału artystów, budowa związanych z nimi marek, brandów oraz dywersyfikacja dochodów naszych wykonawców. Nie inaczej jest w przypadku Żabsona, z którym drogi muzyczne, biznesowe, a przede wszystkim towarzystkie, mamy utarte już od dawna- możemy przeczytać na Instagramie agencji. - "Jako agencja artystyczna wspomożemy część działań na muzycznej drodze Żabsona przy jego nadchodzącym muzycznym projekcie. Będzie to prolog do współpracy, o której jeszcze nie raz usłyszycie."

Wraz z połączeniem Internaziomali na kanale Internaziomale pojawił się filmik informacyjny w formie podsumowania od Żabsona, na którym zapowiada nowy album pt. "Ostatni Ziomal", który jest zamknięciem trylogii w której skład wchodzą "To Ziomal" oraz "Internaziomal".

bazantarnia
No i dobrze. Zabson jest jaki jest, mozna go lubic albo nie lubic, niektore kawalki ma udane, inne mniej, ale nie mozna odmowic talentu i pasji. Na pewno album do sprawdzenia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>