Bonobo - legenda down-tempo wystąpi w Polsce, i to aż 3 razy!

wydarzenie
dodano: 2022-11-22 16:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Legenda down-tempo i jeden z najbardziej cenionych przedstawicieli alternatywnej elektroniki odwiedzi w tym tygodniu Polskę - i to aż trzykrotnie! Brytyjski producent mający na koncie wydawanie w kultowym Ninja Tune zagra we Wrocławiu, Krakowie i Łodzi.

Wrocław odwiedzi dziś, Kraków jutro, a Łódź - w piątek.

Oto, co o jego sylwetce piszą organizatorzy, Automatik:

"Bonobo (Simon Green) ma na koncie 3 nominacje do nagrody Grammy, współpracę z takimi artystami jak Erykah Badu, Ólafur Arnalds czy Jon Hopkins, remiksy dla Michaela Kiwanuki czy Gorillaz. W jego poprzedniej trasie „Migration" wzięło udział 2 milionów widzów zaś niedawno artysta występował aż pięć dni z rzędu w słynnym londyńskim Royal Albert Hall. Ostatni krążek Bonobo „Fragments" to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu. Album zyskał efektowny kształt w twórczym natchnieniu, w którym pomogła ucieczka Simona na łono dzikiej natury. Na krążku pojawiają się tacy goście jak Jamila Woods, Joji, Kadhja Bonet, Jordan Rakei, O'Flynn i Miguel Atwood-Ferguson.
Płyta to kolejny dowód jego artystycznego rozwoju, 12 znakomitych tanecznych groove'ów i poruszających piosenek. Bonobo udało się znaleźć balans miedzy głębią i szczerością przekazu, a muzycznym, produkcyjnym kunsztem. Utwory z "Fragments" emanują tonem uniesienia i radości."

A tutaj linki do wydarzeń ze szczegółami:

Wrocław

Kraków

Łódź

Bonobo - Cirrus (Official Video)

Tagi: 

ZiomekzLegnicy
Szkoda, że news tak późno bo bym wbił do Wro na Bońka.
pluralizm abc
jakby Żabson zrobił sobie selfie, albo bedopies potknął na przystanku, to news trafiłby na pudlo-killera z prędkością światła.
Anonim
Bez kitu. A może sami się dzisiaj o tym dowiedzieli. Tak czy siak, można było wcześniej o tym wspomnieć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>