Slim Thug zmienia ksywkę - powitajcie Big Slima!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2022-08-08 09:02 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Dla weterana sceny z Houston stara ksywka to już powiew przeszłości.

Raper stwierdził, że dojrzał i Slim Thug, jego dawny pseudonim, zupełnie nie oddaje tego, kim dzisiaj jest. "Staje się nową osobą" - powiedział w wywiadzie dla portalu lokalnej gazety Houston Defender. "Mam 41 lat. Nie chcę się już nazywać Slim Thug" - dodał.

"To po prostu nie pasuje, wiesz o co chodzi? Już nie robię tego, co dawniej, więc teraz chcę być Big Slimem." MC stwierdził też, że jego poprzednia ksywka wzięła się z tego, że był szczupły jako nastolatek. Dodał do niej "Thuga", bo miał wtedy warkocze i złote zęby, więc wszystko do siebie pasowało.

Ostatni album legendarnego nawijacza z Houston, krążek zatytułowany "BIGslim", wydaje się początkiem jego nowej drogi. Płyta ukazała się 14 stycznia tego roku, więc już możecie ją sprawdzać na streamingach.

Slim Thug - BIGslim (Official Video)

Masakra
Dobrze, że nie został YUNGiem...
Miami stick drill
Będzie jak z resztą raperów, zmienili ksywę ale fani i tak używają starej więc po pewnym czasie udawanie że nic takiego nie miało miejsca.
Raf Alala
On sam już jest powiewem przeszłości.
znawca
Slim nie jest jakimś wirtuozem nawijki, ale klei się wszystko bardzo dobrze i jest git, to trzeba czuć i rozumieć rap z Houston... wtedy wygląda to naprawdę zajebiście, pozdro.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>