Jakub Grabowski zagra dziś przed Nowatorem na Festiwalu Masła!

Kolejny przystanek na trasie Mega Hip-Hop Tour. Dziś Jakub Grabowski wychodzi z klubów na plener - wystąpi w Lubochni na Festiwalu Masła, gdzie zaprezentuje się między Konkursem Ubijania Masła a Nowatorem!

Groteskowy tour trwa nadal i zaskakuje coraz bardziej - ostatnio wraz z publiką Quebo wykonywał w Żukówku m.in. jingiel reklamowy Calgonu, a gościnnie pojawili się Taco Hemingway i Natalia Szroeder. Co wydarzy się dzisiaj?

Tagi: 

jorgen
to dla ciebie zaszczyt walić konia pod nowatora, ty cyplu popowy
szast_prast
Ten jaki podjarany nowatorem....
Anonim
Ale Ty to potrafisz pocisnąć.
Big O
Quebonafide vs Nowator wolę tego drugiego chociaż nie jestem wielkim fanem pl rapu, nie chowałem się na nim i nigdy nie byłem zagorzałym fanem pl rapu ale pamiętam Nowatora jeszcze z czasów kiedy pl rap miał się lepiej jego pamiętny kawałek z Lerkiem (kto go jeszcze pamięta?) ale co teraz prezentuję Nowator to wolę to niż te brzmienie w obcisłych spodenkach np mata crack house kizo brazil leosia nie każdy musi się z tym zgadzać to jest moje zdanie.
Anonim
Ty się polskiego nie nauczyłeś do dzisiaj, więc jebac treść Twych komentarzy. Serio kurwa uważasz, że jakikolwiek kawałek Nowatora jest lepszy, niż Jesień Quebonafide?
Patryk L.
On się bezczelnie wyśmiewa z tych ludzi i dzieci z małych miejscowości
Anonim
W taki sposób, że tam przyjeżdża? A pomysł przez chwilę, że to właśnie o to chodzi, żeby grać tam, gdzie nikt się tego absolutne nie spodziewa. Sądzę, że nawet nie przesłuchałeś ostatniej płyty Quebonafide, a na jej temat zgaduje masz też nie najlepsze zdanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>