White 2115 świętuje kolejne "18" i odpala preorder "Pretty Boy"

Po blisko dwuletniej przerwie od solowych projektów, White 2115 powraca, aby nadać brzmienie zbliżającym się wakacjom. Wystartował właśnie preorder czwartego albumu rapera, a na dokładkę dostaliśmy singiel "18", który celebruje wieczne dziecko.

"Dziękuje z całego serca za tak ciepłe przyjęcie mojego preorderu, to jest jakiś k**wa kosmos, chore. Chętnie bym Wam powiedział fajny nius, ale zabronili mi na razie o tym mówić, wiec informuję jedynie o tym, ze singiel rozpoczynający nowa przygodę właśnie wylądował na kanale @sbm_label . 18 to oficjalne wejście w dorosłość, które mnie jakoś ominęło i do dzisiaj nie potrafię stać się pełnoprawnym, odpowiedzialnym i rozsądnym dorosłym.
Szczerze, nawet nie próbuję nim być, wolę być wiecznym dzieckiem i cieszyć się wszystkim dookoła niż patrzeć na życie kalkulując, co wypada, a czego nie mogę. Strasznie się stresowałem tworząc tę płytę i do końca nie byłem przekonany czy dostarczę Wam 100% siebie. Dostałem od Was tony dobrych słów po opublikowaniu intra płyty, co z miejsca mnie zmotywowało i dodało w ch** pewności siebie. Dzięki Wam kolejny raz jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie i tym albumem chce Wam się za to odwdzięczyć. Dziękuje, ze jesteście, kocham Was.
Na wieki wieków Najmłodszy Łajcior." - napisał White.

Preorder znajdziecie pod adresem https://www.white2115.com/ a premiera albumu już 24.06.

White 2115 - 18 (Official Music Video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>