Kukon robi "Casting" - nowy singiel i preorder albumu

video
dodano: 2022-01-27 21:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Po prawie rocznej przerwie od wydawania solowych materiałów Kukon wreszcie ujawnił karty nowego projektu, którym wbrew oczekiwaniom nie są Ogrody Mixtape 3. Dziś na serwisach streamingowych pojawił się pierwszy singiel z albumu ROUGH N’ GENTLE, którego limitowany preorder wystartował na stronie pieknysyf.pl.

Za produkcję singla Casting odpowiada @Atutowy, zawodnik wytwórni Def Jam Recordings Poland. Panowie spotkali się już muzycznie przy okazji premiery utworu Matrioszki. Autorami okładki singla są fotograf Kamil Kotarba oraz Tomasz Mielec (@artbyshk). Premierze towarzyszy stylowy teledysk w reżyserii Mateusza Białęckiego, w którym Kukon przeprowadza tytułowy casting wśród zebranych na klipie modelek. O samym wydawnictwie na ten moment nie wiadomo prawie nic, ale pierwszy singiel może wskazywać, iż otrzymamy album nacechowany elektronicznymi i syntetycznymi brzmieniami.

kukon - casting

Dekadento
Czy jest gdzieś do przeczytania artykuł o tym jak Kukon z komentarzy na glamrapie stał się mainstream'em? Jestem bardzo ciekawy tej postaci chociaż jego muzyka w ogóle do mnie nie trafia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>