Cormega szykuje się do wydania "The Realness 2" - Nas jednym z gości

Cormega szykuje się do premiery "The Realness 2". Ostatnio ujawnił, że jednym z gości na płycie jest Nas. Tak jest, legendy Queens nagrały wspólny kawałek.

Raper ogłosił newsa na swoim Instagramie. To naprawdę mocna informacja dla fanów nowojorskiego hip-hopu. Mega i Nasir znają się od dzieciństwa, ale ich relacje nie zawsze były dobre. Kiedyś byli przyjaciółmi, ale później nie dogadywali się zarówno na stopie biznesowej, jak i prywatnej. Jedynym oficjalnym numerem, w którym wspólnie się pojawili latach 90. było "Affirmative Action", pamiętny singiel z "It Was Written". Jednak beef między nimi to już śpiew przeszłości. Cory był ostatnio gościem na "King's Disease" Nasa, w kawałku "Full Circle", w którym reaktywował się oryginalny skład The Firm (Nas, Cormega, AZ, Foxy Brown). Później, podczas wywiadu z Megą w Drink Champs Jones dwa razy zadzwonił do programu i widać było, że dawna znajomość wróciła na właściwe tory.

Jednak info o gościnnym udziale Nasa nie jest jedynym, co wiemy na temat nadchodzącego albumu Cormegi. Podano już część listy producentów. W udostępnionym na YouTube klipie z końca 2021 roku Mega ujawnia, że usłyszymy bity od The Alchemista i Domingo. Tego drugiego możecie kojarzyć jako odpowiedzialnego za podkłady np. do "Dream Shatterer" Big Puna i "No Regrets" Masta Ace'a. Oprócz nich pojawią się między innymi Large Pro i Streetrunner. Z drugim z nich Cory współpracował ostatnio przy okazji epki "Mega" wydanej w 2020. Produkować miał też Ayatollah, jednak finalnie panowie niestety nie dogadali się co do spraw związanych z miksem.

Kiedy premiera "The Realness 2"? Na pewno jeszcze w tym roku, ale nie wiadomo dokładnie kiedy. Czekamy, bo zapowiada się naprawdę znakomity kąsek dla miłośników soczystego rapu z Queens.

* Sprawdź też Cormega "The Realness" - 20 lat od debiutu członka The Firm (Klasyk na Weekend)

Affirmative Action

Nas "Full Circle" feat. The Firm, AZ, Foxy Brown, & Cormega (Official Audio)

Cormega Talks His Career, Shares Stories Of Big Pun, Nas, The Firm & More | Drink Champs

Cormega masterclass October 28th 2021 - talks about "The Realness 2"

Tagi: 

Rakim
Wkońcu coś o rapie. Czekam na cd.
Leosia
Jest szansa żebyś wrzucił tu w komentarzu jakieś ich sztandarowe utwory?
Polski marazm
Young leosia-szklanki Ciesz się pajacyku, kiedyś takie lamusy odbijały od tej muzyki bo „patologia” i tak było lepiej. Róbcie z kogoś gwiazdę rapu dla beki a potem dziwota ze Polska scena 10 lat za Niemcami
90'S
No i to jest news z świata rapu czekam jak dziecko na prezent.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>