Ekipa QueQuality ruszy na wspólny nagrywkowy wyjazd!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-24 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Dopiero co opadły emocje związane z Hotelem Maffija 2, a wygląda na to, że niedługo czeka nas kolejna porcja muzyki od ekipy innego rapowego labelu. Tym razem zgrupowanie szykuje QueQuality!

Jak podaje Lil Konon, powołując się na kanał Discord keepitdrill, a także rozmowę z Miszelem:

"Za trzy tygodnie ekipa QueQuality spotka się w jednym miejscu w Polsce, by trochę wspólnie podziałać - zapewne chodzi o coś na wzór Hotelu Maffija. Oprócz raperów związanych z wytwórnią, pojawi się tam również wielu producentów oraz raperów, którzy nie są formalnie związani z QueQuality. Miszel wspomniał też o tym, że nie chcą zostać posądzeni o inspirację projektem SBM Label, dlatego formuła będzie wyglądała nieco inaczej.

W wakacje ekipa ma się wybrać do Tajlandii i o tym wyjeździe wspominało się przy okazji wspólnego pobytu na Malcie. Wydaje mi się jednak, że ten wyjazd miał odbyć się właśnie na początku tego roku, ale wiadomo jak obecnie wygląda sytuacja na świecie i zapewne przełożono te dalszą podróż na później."

Pozostaje czekać! Przypomnijmy, że w ostatnie wakacje Miszel, Przyłu, Szymi Szyms, Bober i OsaKa wyjechali razem na Maltę, skąd przywieźli nam dwa wspólne numery:

Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa, Szymi Szyms - MALTAŃSKIE TANGO

Tagi: 

Bilon
Dobrze, niech się dzieje. Co prawda, gdziekolwiek by teraz nie wyjechali, to będzie to inspiracja wielkim sukcesem SBM. Im więcej muzyki tym lepiej. Niech na 10 nagranych utworów siadzie jeden, to będę zadowolony
Bongobongo
Fajnie, że coś się będzie działo, nawet jeśli ma to być trochę podpatrzone od sbm to pewnie będzie na swój sposób oryginalne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>