Drakeo The Ruler nie żyje - został zamordowany na festiwalu

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-12-19 13:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Przyznamy, że przy wielu newsach o strzelaninach w L.A. czegoś takiego jeszcze nie spotkaliśmy... Popularny raper Drakeo The Ruler nie żyje, a zamordowany został na festiwalu w Los Angeles.

Miał tam miejsce duży całodniowy Once Upon A Time Festival, gdzie grać mieli m.in. Snoop Dogg, Ice Cube, The Game, YG czy 50 Cent, ale lineup był szeroki. W pewnym momencie na backstage'u doszło do kłótni, w której udział brał m.in. Drakeo - w efekcie artysta otrzymał cios nożem w szyję, po którym w stanie krytycznym trafił do szpitala, ale nie przeżył. Dalsza część festiwalu została odwołana, a policja przesłuchuje osoby z backstage'u w charakterze świadków.

Drakeo The Ruler był jednym z najbardziej chwalonych westcoastowych raperów nowego pokolenia, a Los Angeles Times określiło go "najbardziej oryginalnym stylem w Kalifornii od dekad". Popularność zyskał dzięki pomocy DJ-a Mustarda w 2015 roku, od tego czasu współpracował z takimi artystami jak Drake, Don Toliver, Mozzy czy Philthy Rich. Miał 28 lat.

Drakeo the Ruler - Long Live the Greatest [Official Music Video]

Drakeo The Ruler - Impatient Freestyle (Shot by @LewisYouNasty)

polski rap gówno
RIP Drakeo.
RUSKI SZAMPON
Coś mi się wydaje że Suga Knight czystki robi.....
Miami stick drill
Ciężko uwierzyć, ciekawy był to MC, pisałem kiedyś tu w komentarzach tylko chyba pod innym nickiem że jego ziomek ze Stinc Team, Ketchy the Great zmarł w wypadku samochodowym. Drakeo i 03 Greedo to byli moi ulubieni newcomers z zachodu. Greedo siedzi, Drakeo nie żyje, brak słów. Typ nie dawno wyszedł z więzienia, fame powoli zaczął rosnąć, nawet nagrał z Drake (tym z Kanady), co mnie mocno zdziwiło. R.I.P. Drakeo the Ruler.
West Coast East Coast
Gonzoe z Kausion, 12 O Clock i Murdoc z Brooklyn Zoo O.Y.G Redrum 781 też już nie ma na tym świecie a na tym portalu nic o tym nawet nie było newsa piszecie to co na czasie a zapominacie o innych raperach którzy odeszli w tym nawet chyba nie wiecie o czym tutaj pisze bo dajecie tylko newsy które są na czasie.
Notorious P.I.G
Nie slyszalem nigdy typa I zaluje bo kawalki robil kozak. Posmiertnie mu Nabije wyswietlen..:/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>