Young Dolph R.I.P. - gwiazda sceny Memphis nie żyje

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2021-11-17 21:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Smutne wieści z Memphis. Jedna z największych gwiazd tamtejszej sceny, 36-letni Young Dolph nie żyje. Raper został zastrzelony we własnym mieście.

Jak podają świadkowie - raper wszedł do sklepu Makeda's Cookies, gdzie zamawiał jedzenie, a w tym czasie ktoś podjechał, wyskoczył z samochodu z bronią i z zimną krwią zastrzelił go w biały dzień.

To nie pierwszy raz, gdy czyhano na życie Dolpha - raper w 2017 roku trafił do szpitala po postrzeleniu w Los Angeles, tego samego roku oddano ponad 100 strzałów w kierunku jego samochodu w Charlotte, w trakcie gdy grał koncert. Dolph wydał wtedy album "Bulletproof".

Od czasu debiutu w 2016 roku Young Dolph wydał 8 płyt, każda z nich rotowała w notowaniach Billboardu, ubiegłoroczna dotarła do 4 miejsca list sprzedaży. Jego największy hit "Major" zebrał 80 mln odsłon na YT, a 70 mln na Spotify. Dużym echem odbił się też jego featuring w "Cut it" O.T. Genasisa.

Young Dolph - Major (Official Music Video) ft. Key Glock

Tagi: 

Miami stick drill
Akurat o nim to mógł bym trochę powiedzieć, byłem fanem, słuchałem niemal odkąd wypłynął. Z tym SUV'em to nie jestem pewien ale chyba było inaczej, z tego co pamiętam to on wtedy był w tym samochodzie, na szczęście kuloodpornym i po tej akcji poszedł grać koncert. Ciekawe kto to zrobił bo na rabunek dla kwitu to nie wyglądało, a Yo Gotti czy ktoś od niego to myślę że by mu odpuścili bo już 2 razy się nie udało i tyle lat minęło, trochę ostygł ten beef. Jakby się na niego czaili to przez ten czas też by jakieś próby były, nie wiem... R.I.P. Younh Dolph.
bazantarnia
RIP Dolph byl kozakiem przechuj, znalem go od featuringu na jakims mixtapie Drumma Boya, ale sluchalem tak naprawde od Bulletproof. Polecam szczegolnie obie czesci Dum and Dummer z Key Glockiem. No szkoda typa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>