Imen Es - "Fenomen Es" trwa. Porcja r&b i soulu z Francji!

dodano: 2021-12-15 21:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 0)

Pora poświęcić parę akapitów dotyczących muzyki płci pięknej, konkretnie francuskiej wokalistki R&B - Imen Es. Przyszedł czas na gustowny soul w połączeniu z mezzosopranem.

Po prześwietnym odbiorze przez słuchaczy platynowego (sprzedaż 100 tys. albumów) debiutu "Nos Vies", artystka z przedmieść Paryża wypuszcza nam swój drugi album. Imen to bez wątpienia jedna z najbardziej płodnych muzycznie francuskich wokalistek. Muzyczna wychowanka Abou Debeing'a od pierwszej wspołpracy z artystą, po resztę featuringów aż do swojego debiutu wykazywała muzyczną kreatywność. Poza kreatywnością słynie również z umiejętności łączenia ze sobą brzmień i przekształcania ich w hity. A takowych ma już na swoim koncie sporo, mimo iż jej kariera wcale długa nie jest! Nie bez powodu jej muzyczny, wspomniany wcześniej debiut doczekał się reedycji. Francuskie środowisko wspierające artystkę żyło tym albumem. 

Imen Es to francuska piosenkarka z pogranicza R&B i Soulu. Na przełomie 2017/2018 roku Imen została zauważona na social mediach gdzie wstawiała swoje muzyczne wykonania przez Abou Debeing'a. Raper zaprosił Essrhir do nagrania duetu, w ten sposób wspólny numer artystów "Mes defauts" dał Imen potrzebny rozgłos oraz przede wszystkim rzeszę, wiernych do tej pory fanów. 

Większe, zdecydowanie większe przebicie artystyczne zapewnił wokalistce singiel "Attentat" który w tym momencie osiągnął pułap 60 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Imen od tamtej pory współpracowała z topką francuskiej sceny muzycznej. Kaaris, MHD, Alonzo, Jul czy Dadju to tylko garstka muzyków z którymi muzycznie przecięła się francuska, młoda wokalistka. Ostatnio zaproszona została również na jeden z największych francuskich projektów muzycznych ostatnich lat.

Album "ES" już można odsłuchać. Featuringami na albumie są: Niro, Vitaa, MHD, Camille Lellouche, Fedousa Es oraz wspomniany wcześniej Abou Debeing.

Cudowny vibe, melodyczność i gwarancja repeat value dla osób lubiących zanurzyć się w klimat doskonałego kobiecego głosu to gwarancja polubienia tego albumu i wrzucenia go na swoją ulubioną playlistę.

Dajcie koniecznie znać czy chcecie więcej newsów z gatunku np. francuskiego R&B i Soulu? 

Imen Es - Fantôme (Clip Officiel)

Imen Es - Essaie Encore (Clip Officiel)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>