Leon Bridges - soulman z Teksasu prezentuje krótki film "For It Shall Perish And Never Leave us Again"

Pochodzący z Teksasu soulman Leon Bridges nie zaprzestaje promocji swojego trzeciego solowego LP, wydanego w lipcu krążka "Gold Diggers Sound". Tym razem jednak zamiast tradycyjnego klipu muzyk postanowił nakręcić krótki film o tytule "For It Shall Perish And Never Leave us Again". Wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Bradforda Younga („Parias”, „Selma”, „Han Solo: Gwiezdne wojny – historia” i „Nowy Początek”) 20-minutowy obrazek składa się ze scen filmowych oraz trzech utworów z bardzo udanej płyty - "Born Again" z gościnnym udziałem Roberta Glaspera, "Steam" i "Blue Mesas". 

Jak mówi sam Leon o najnowszym dziele: Nie mam wiele słów do dodania. Jestem po prostu pełen podziwu nad tym, jak to wszystko wyszło. Wysyłam dużo miłości dla całego teamu za pomoc we wprowadzeniu w życie tej wizji.

My natomiast polecamy zarówno poniższy krótki film, wcześniejsze teledyski "Motorbike", "Sweeter" z gościnnym udziałem Terrace'a Martina, jak i cały album "Gold Diggers Sound" dostępny w polskiej dystrybucji na CD i winylu. Na samym dole okładka płyty.

Leon Bridges - For It Shall Perish And Never Leave us Again

Leon Bridges - Motorbike (Official Video)

Leon Bridges - Sweeter (Official Video) ft. Terrace Martin

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>