Beny Jr - nadzieja hiszpańskiej sceny z drugim albumem w tym roku!

Młody hiszpański raper atakuje drugim albumem w tym roku!

Bez żadnych wątpliwości Beny Jr to jeden z tych artystów ktorzy mają na ten moment największy wpływ na hiszpańską scenę trapową. Fakt ten, potwierdza sukces takich mixtape'ów jak "30" czy "Trap and Love". Jeszcze w tym roku, w wakacje, młody artysta z przedmieść Barcelony puścił w obieg EPkę "Samurai" - projekt stworzony wraz z El Guincho wyjadaczem sceny hiszpańskiej oraz jednym z najbardziej utytułowanych muzyków rapowych ostatniej dekady, który wiele razy był nominowanym do nagród takich jak: MTV Video Music Awards czy Latin Grammy.


Po sukcesie w/w. projektów, Beny Jr. powraca w towarzystwie innego z ważniejszych hiszpańskich producentów - Steve'a Leana. Ten duet, po raz pierwszy połączył siły w momencie wydania hitowego singla 'No Cap". Jeden to raper z La Florida z przedmieść Barcelony, drugi były członek Los Santos (dawniej PXXR GVNG, grupy muzycznej w skład której wchodzą Yung Beef, Kaydy Cain czy Khaled). Nowy album wydany w nocy 1.11.2021r nosi nazwę 50/50. 

Beny Jr. to młody raper pochodzenia marokańskiego. Urodził się 12.08.1998 roku. W wieku 17 lat mieszkał w Londynie gdzie pracował. Po powrocie do Hiszpanii całkowicie poświęcił się muzyce. Jest jednym z najpopularniejszych artystów trapowych z Barcelony obok Morada. W 2020 roku wydał wiele ważnych singli dla hiszpańskiego trapu: "#FreePeke" z udziałem Morada, "Chico de la Calle" czy "Meleante". 

Nowy album wydany w nocy 1.11.2021r nosi nazwę 50/50. Składa się z 12 utworów. Album ten jest mieszaniną różnych gatunków muzycznych. Mamy do czynienia tu z drillem, afrobeatem, moombahtonem czy trapem.

Tagi: 

Killarmy
Taka cipa jak Mata czy kizo. Nie tylko w Polsce pop jest nazywany rapem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>