Curren$y i Jermaine Dupri szykują wspólną płytę!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-10-18 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Curren$y to maszyna do nagrywania kawałków. Tylko na ten rok zapowiedział aż 7 nowych projektów. Jakby tego było mało, ostatnio dał znać, że szykuje też album z Jermaine'em Dupri.

Na swoim Insta Spitta napisał, że panowie zrobili już kilka kawałków. "Nagraliśmy już 5 numerów... Trochę pojeżdżę moimi wozami i wracam do roboty" - czytamy w poście ze zdjęciem, na którym widzimy go z Jermeinem stojących obok siebie. Dupri wypuścił też krótki filmik ze studia, słuchać na nim fragment nagranego już utworu. Trzeba przyznać, że brzmi to obiecująco. Do sprawdzenia poniżej.

Wcześniej Curren$y zapowiadał premiery aż siedmiu krążków. Z planowanej listy już ukazały się "Matching Rolexes" na bitach Kino Beatsa, "Highest In Charge" z Trauma Tone'em i "Still Stoned On Ocean" w kolaboracji z 808-Ray'em. W planach są jeszcze płyty między innymi z Alchemistem, Harrym Fraudem oraz czwarta część "Pilot Talk" na produkcji Ski Beatza.

90'S
Curren$y jest jednym z niewielu młodych raperów z nowej szkoły którego lubię, a jest ich niewielu. Czek na tę płytę zobaczymy co z tego wyjdzie.
Hieronim Antrykot
Z tą młodym raperem nowej szkoły to bym nie przesadzał, Currensy to żaden newcomer, 12 lat w grze i 40 lat na karku :) "Shante Scott Franklin (born April 4, 1981), better known by his stage name Currensy (stylized as Curren$y)"
90'S
Jeżeli dla ciebie nowa szkoła to jest to co teraz się prezentuje to jest twoja sprawa dla mnie nowa szkoła jeżeli chodzi o Currensy to od 2007 r. kiedy to magazyn XXL zaczął prezentować swe XXL freshmen a Currensy był uczestnikiem tej akcji w 2009 obok takich gości jak Wale, B.o.B, Charles Hamilton, Asher Roth, Cory Gunz, Blu, Mickey Factz, Ace Hood, Kid Cudi to chciałem w ten sposób określić u mnie nową szkołę.
Gnur
Jakiej nowej szkoły? Gościu już z 10 lat pluje w majka :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>