Eldo zdradza kto odmówił mu zwrotek na nową EP-kę

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-08 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Eldo jest obecnie na finiszu prac nad swoją "Alfą" - opowiadał nam ostatnio w wywiadzie o tym, że materiał wyda równolegle z EP-ką Jotuze, co będzie symboliczną akcją dla fanów Grammatika. Teraz raper ujawnił, że zapraszał kilku ciekawych gości, jednak... ci mu odmówili.

"Strasznie dużo ludzi odmówiło mi nagrania kawałka. (...) Małpa mi odmówił, Taco mi odmówił, Gural mi odmówił, Diox mi odmówił – mnóstwo ludzi mi odmówiło." - powiedział Eldoka w rozmowie z Żurnalistą.

Dodał też, że z przedstawicieli młodego pokolenia chętnie nagrałby z asthmą i Zdechłym Osą, a także, że z tyłu głowy ma wciąż potencjalną kooperację z Bedoesem: "On mi nie odmówi, bo wisi mi zwrotkę. Mam nadzieję, że nie odmówi, jak go kiedyś poproszę."

Poniżej podcast Żurnalisty, a pod nim przypominamy nasz wrześniowy materiał z Eldoką, który oprowadzał chętnych po Warszawie jako przewodnik, a dodatkowo opowiedział nam co nieco o nadchodzącej płycie.

Eldo przewodnikiem po Warszawie - wywiad i relacja ze spaceru

Tagi: 

Kl@un Szyderca
L. do K. musiał się mocno uderzyć w głowę chodząc po praskich zaułkach albo może zbyt zamaszyście się pokłonił w trakcie modlitwy i walnął barana w podłogę: od jakiegoś czasu ma dziwne zajawki i prezentuje sympatie nacjonalistyczne więc nie dziwne, że akurat te osoby mu odmówiły. Może powinien nagrać z Tau albo Firmą, byłoby po drodze.
Anonim
No i bardzo dobrze, został partyjnym leszkiem i się dziwi że nie chcą z nim nagrywać. Dobry chłopak ale popieprzyło go ostatnio fest. To już nawet nie są żadne poglądy tylko czysta głupota.
Killarmy
Nie chodzi o poglądy. Gural pierwszy do szczepienia a ostatnio z Intruzem który nabija się w tym samym kawałku z covid nagrał. Po prostu dinozaury nagrywają z tym który jest bardziej na topie, żeby coś ugrać.
Wallstreet 86
Sluchaj no gościu. Myślę że Gural jest tak zjarany, pojebany i nieobliczalny że mu wisi czy nagra z jakimś topowcem czy nie. To są jego dzieci, nieważne jakie by były. Donguralesko jest Donem hehehe
Taszy
Troche szkoda bo taki np Małpa bardzo dobrze by sie wpisał w kontent Leszka, fajny track by powstal.
o ja cie...
Leszek ma problemy z głową. To widać i słychać. Niezły raper ale chujowy człowiek. Wiem bo znam.
Kosmon
Uszatek i wieczne jego problemy. To nie hip-hop. Nacjonalizm i zabieganie o akceptację ze strony społeczeństwa. Hip hop to muzyka buntu, muzyka czarnych. Nie słucham uszata, nie szanuję, czuję zażenowanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>