Łap RAP! - Bisz, Rahim czy Forin w projekcie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu serdecznie zaprasza do udziału we wszystkich wydarzeniach projektu edukacyjno-artystycznego „Łap RAP!”. Ideą przedsięwzięcia jest zaprezentowanie bogatego i zróżnicowanego dorobku kultury hip-hopowej. Zależy nam na międzypokoleniowej integracji jego uczestników i twórczym aktywizowaniu przedstawicieli różnych grup wiekowych i społecznych.

„Łap RAP!” oferuje bogaty program wydarzeń. Zaczynamy 25 września od warsztatów tanecznych hip-hop dance, które poprowadzi wielokrotny laureat konkursów tanecznych – Jakub „Grędziu” Gręda. Niecały tydzień później, 1 października zapraszamy na „Freestyle beat” czyli warsztaty muzyczno-literackie w Edukacyjnym Studiu Nagrań Muzeum. Będzie to niepowtarzalna okazja by spróbować swoich sił w rapie, a także by przyjrzeć się produkcji muzycznej pod okiem Jareckiego i BRK. Dzień później, 2 października Jarecki i BRK zapraszają wspólnie z Muzeum na rodzinne warsztaty, które będą świetną okazją, by porapować z dziadkami lub rodzicami. Kolejnym, równie ciekawym punktem projektu „Łap RAP!” będzie ekspercki panel dyskusyjny, podczas którego o kulturze hip-hopowej rozmawiać będą: Rahim, Forin, Dominika Węcławek oraz Tomasz Kukołowicz. Na panel zapraszamy 14 października. W hip-hopowym wydarzeniu nie może zabraknąć muzyki! Taki też będzie finał „Łap RAP!”, który zwieńczy występ duetu Bisz i Kosa. Na koncert zapraszamy 5 listopada.
 
Co najważniejsze, wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a panel dyskusyjny oraz koncert zrealizowane zostaną również w formule on-line. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasach Amfiteatru od 14.09.2021 r.. Zapraszamy!

Więcej szczegółów

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>