Biz Markie nie żyje [1964-2021]

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-07-17 03:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Jak podaje TMZ, legenda Harlemu zmarła wczoraj wieczorem w szpitalu Baltimore. Raper znany ze swojego komicznego stylu już w zeszłym roku miał poważne problemy ze zdrowiem związane z cukrzycą.Informacje potwierdziła również żona rapera, która była przy nim do ostatnich chwil. Biz pod koniec zeszłego roku doświadczył udaru, który mocno pogorszył jego stan.

Hołd Bizowi oddali m.in. Big Daddy Kane czy Q-Tip.

Tagi: 

1973
REST IN PEACE BIZ MARKIE, LEGENDA RAPU JEDEN Z CZŁONKÓW JUICE CREW ZAJEBISTA EKIPA Z NOWEGO YORKU. ODESZŁA LEGENDA RAPU ZOSTANIE PO NIEJ MUZYKA, JEGO HIT "JUST A FRIENDS" JEST MEGA A TEN REFREN You, you got what I need but you say he's just a friend, And you say he's just a friend, oh baby, You, you got what I need but you say he's just a friend, But you say he's just a friend, oh baby, You, you got what I need but you say he's just a friend, But you say he's just a friend COŚ ZAJEBISTEGO no dziwi mnie to że jeszcze nikt tu żadnego komentarza nie dodał widać jakie dzieci mają pojęcie o rapie to także dotyczy autorów tutaj, dla was liczy się co nowego w świecie gówna wychodzi a o LEGENDACH SIĘ ZAPOMINA. WSTYD.
1990
Kawał pozytywnego gówna wydał, JUST A FRIEND classic. Odbiłem od rapsów jakiś czas temu i nie śledzę jak dawniej. Bo już klimat ani "forma i przekaz nie na mój wiek" - ale z miłą chęcią odpale dziś krążek i piwko wyleje za Biz'a! Pozdro dla każdego czytelnika i polecam rap shit lat 80/90 - elo!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>