Wróciły rapowe środy w Warszawie - fotorelacja z Trap Trip

wydarzenie
dodano: 2021-06-22 12:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po zakończeniu cyklu Bal So Hard brakowało w Warszawie gorących środowych imprez rapowych, a wrażenie dodatkowo spotęgował cały rok 2020. Teraz wakacyjnie hip-hopowe środy wróciły i to w egzotycznej, rajskiej scenerii ogrodu Selavi, co pozwala bawić się przy najlepszej muzyce w iście letnim otoczeniu. Byliśmy na pierwszej imprezie Trap Trip, sprawdźcie zdjęcia!

W oczy rzucała się wyjątkowa specyfika miejsca, wykraczająca poza klub i pozwalająca równocześnie uderzyć na bar czy parkiet jak pochillować z Shishą przy stoliku w gronie znajomych. Imprezę nakręcali Neen Nah i DJ DTL, ale nie brakowało gości specjalnych, także raperów z różnych pokoleń. Nie brakowało też oczywiście najlepszych hitów, od nierdzewnych imprezowych klasyków po nowości spod znaku Rap Caviar.

Kolejna impreza już w tę środę od 22:00, więc idealnie by odreagować po emocjach z meczu Polska-Szwecja. Obowiązuje selekcja, a wstęp dozwolony jest od 21 roku życia, lecz jest też darmowy.

Zdjęcia: Piotr Szafran

Galeria

Tagi: 

s.
Mało się poza koncertami, jak na moje oko dzieje. Fajna akcja, chociaż jak dla mnie "za ładne" to trochę, wolę luźniejsze klimaty :)
00;29 29
YO..
kostek
no normalnie, że wpadnę, tylko jak pieniędzy odłożę xd serio

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>