Vince Staples po prawie 3 latach przerwy zapowiada 2 nowe krążki

Po Tylerze kolejny reprezentant Kalifornii ogłasza swój powrót. Prawie 3 lata po wydaniu "FM!" Vince Staples wraca z nowym krążkiem. Raper opublikował wczoraj nowy singiel "LAW OF AVERAGES" wyprodukowany przez Kenny'ego Beatsa. Nowa płyta zostanie wydana w nowym labelu, a potem otrzymamy jeszcze album kończący jego współpracę z Def Jamem.

Nowy album ukaże się 9 lipca nakładem Blacksmith Recordings, wytwórni założonej przez managera Vince'a. Potem otrzymamy krążek "Ramona Park Broke My Heart", który zakończy współpracę rapera z Def Jamem.

"To naprawdę daje o wiele więcej informacji o mnie, takich, których wcześniej nie było. W miarę jak żyjesz, zmienia się twój punkt widzenia. To kolejne spojrzenie na siebie, którego być może wcześniej nie miałem." - mówi Staples o nadchodzącym krążku.

Nie znamy jeszcze tytułu płyty ani jej okładki.

Tagi: 

Miami stick drill
Vince Staples kozak, kilka lat temu (2014/15) ziomek jakoś pół przypadkiem znalazł ,,Nate" i jak mi to puścił od razu polubiłem tego gościa. Później było słuchane Shyne Coldchain II, potem Summertime '06 dużo. Hell Can Wait też było spoko EP. Widzę że mam zaległości bo ostatnie co słyszałem to chyba Big Fish Theory. Mało kto to wie ale kiedyś Vince bujał się blisko Raider Klan'u, chyba nawet był członkiem. Albo że zrobił EP Vincle Staples x Larry Fisherman, a Larry Fisherman, który odpowiada za wszystkie beat'y na tym projekcie, to nikt inny tylko Mac Miller. Ogólnie Mac często używał tej ksywy gdy siekał beat dla kogoś innego. Jak już mówiłem Vincle Staples - Nate kozak nuta, myślę że nawet ten gość co lubi klasykę, komentował pod ksywą REAL HH99, by tym nie pogardził.
Real HH 90
gościu po 1 Real HH 90 po 2 nigdy jakoś nie byłem wielkim fanem Vincla po 3 kawałek Vincle Staples - Nate jest ok w szczególności bit po 4 klasyka u mnie zawsze będzie na 1 miejscu ale nie każdy szanuje tutaj tego więc nie komentuje pod nickiem Real HH 90.
FRU
Pierwszy numer jaki ja usłyszałem od Staplesa był Norf. Tam jest beat taki, że koniec. Na Big Fish Theory lubię crabs in a bucket. A tak przy okazji, to wszedł mi kupon na 2 stówy. Milwaukee wygrało z Nets. Tego akurat nie obstawilem, ale i tak się cieszę :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>