Progres Roku - zagłosuj (Popkillery 2021)

wydarzenie
dodano: 2021-04-23 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Wczoraj odsłoniliśmy nominacje do Odkrycia Roku... dziś pora na nową kategorię, po części z nim powiązaną. Często jest tak, że raper był na scenie widoczny już wcześniej, ale w końcu nadchodzi dla niego "ten rok" - kiedy wszystko układa się pomyślnie, a kariera błyskawicznie przyspiesza. Rok gdy jego muzyka wskakuje na poziom wyżej, styl zyskuje wyrazistości, a rozpoznawalność rośnie. Odkryciem można było nazwać go rok czy dwa wcześniej, jednak warto też docenić przeskok i rozwój osiagnięty w ciągu ostatnich miesięcy. Pora byście wskazali kto zasłużył na nagrodę za największy Progres 2020 Roku!

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na drugiej oficjalnej gali, która już 1 czerwca 2021 (wydarzenie tak jak rok temu transmitowane będzie na PopkillerTV).

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 17.05. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP.

Jeżeli poniżej widzisz 'dziękujemy za oddanie głosu' a jeszcze go nie oddałeś to spróbuj otworzyć stronę w innej przeglądarce lub kliknąć w nazwę ankiety

PS. Miły ATZ oraz Undadasea są nominowani zarówno do Odkrycia jak i Progresu - to celowy wyjątek, bowiem ich twórczość była wcześniej rozpoznawalna i szanowana w undergroundzie, ale 2020 był też swoistym przełomem i wejściem na mainstreamowy radar, zostawiliśmy więc Wam ocenę czy odbieracie ich bardziej jako Odkrycie czy jako Progres Roku.

Pytanie
A czemu na tej liście nie ma nawet jednego rapera?
Many
nie no Dedis ;)
Dj Mielon
Za rok ja będę na tej liście
Rlejmel
Dedis
Rlejmel
Dedis
Anonim
Proste że opał
Qunenno
Nie wiem na 14 znam może z 4 rap się na mnie wykałapućkał. Chyba ewidentnie
Pepan
Proste że Kiełas ;)
Cnk
Dokładnie!!!
csngfm
UNDADASEA fajnie sie słucha do spanko , delikatne dźwięki też się czasem przydają, spontan freestyle nie ma drugich takich Progresją dobrze
Cnk
Kiełas !!!!!! Dawajcie głosy!!!!
Anonim
Dedis
Johny20
Oczywiście że Dedis
D.
Dedis :)
DINO
Proste, że Dedis
Proste że dedis
Już się nie mogę nowych numerów doczekać
Juniorek
Dedis
Eter
Dedis
Eter
Dedis
Anonim
Dedis
Johan2001
Dedis
PeYs00n
Dedis

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>