Lackluster "Portret" - intrygujący debiut w barwach Warnera

Lackluster to pochodzący z Bełchatowa 19-letni wokalista i producent, a jego nowy singiel zatytułowany „Portret”, wydany pod skrzydłami Warner Music Poland, to śmiałe i bezpardonowe chwycenie za klamkę, by… zamiast wyważać otwarte drzwi, przekroczyć próg z gracją, ukłonić się i powiedzieć słuchaczom - Oto jestem.

"Niesamowite ucho (jest uczniem Szkoły Muzycznej II-stopnia) i zmysł producencki, na pozór leniwe i niedbałe flow, które kradnie naturalnością i brakiem powszechnej wśród młodych twórców napinki i egzaltacji, dryg do konstruowania subtelnych, ale trafnych wersów oraz estetyka będąca wypadkową nieoczywistych inspiracji i własnej, konsekwentnie realizowanej wizji. Wszystko to bez wątpienia atuty młodzieńca, którego ksywka już niebawem powinna pojawić się wśród tych, które wymienia się jako powiew świeżości i gwarant jakości wśród młodego pokolenia." - czytamy w informacji prasowej.

W singlowym „Portrecie” gościnnie pojawiają się znana m.in. ze współpracy z Disetem czy Smolastym wokalistka Nostalg1a oraz nagrodzany Fryderykiem i nagrodą Polityki za najlepszy polski album 2019 saksofonista oraz kompozytor jazzowy Kuba Więcek.

Lackluster – Portret [Official Music Video]

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>