Zipera nagrała singiel na 100-lecie Bitwy Warszawskiej - mamy klip

kategorie: Polska, News, Video
dodano: 2020-08-04 16:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Patriota" to jeden z najlepiej wyważonych i poruszających singli o tematyce patriotycznej, jakie kiedykolwiek zaoferował nam polski rap. Z okazji 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej Zipera znów sięgnęła do historii, tym razem ze wsparciem Magiery i DJ-a Flipa, a wszystko w ramach projektu "Bitwa Warszawska 2.0" organizowanego przez Drugą Stronę Ulicy.

Bitwa Warszawska 2.0 to hip-hopowa inicjatywa uczczenia zwycięstwa w wojnie polsko-bolszewickiej – jednego z najważniejszych wspólnotowych wydarzeń w nowożytnej historii Polski. Zipera to pierwsza z trzech ekip, które na bitach Magiery zaprezentują swoją perspektywę obchodów 100. rocznicy Cudu nad Wisłą. Singiel "100" wraz z teledyskiem dostępny jest na kanale DIIL.TV.

Bitwa Warszawska 2.0 to kolejna po Sztuce Niepodległej i zeszłorocznej Gwarze Niepodległej inicjatywa spod szyldu DSU. Głównym założeniem projektu jest twórcze odniesienie do współczesnych czasów wspólnotowego wysiłku wszystkich Polaków z 1920 roku, którzy u progu odzyskania niepodległości solidarnie przeciwstawili się natarciu
agresora.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Zipera - 100 (prod. Magiera, cuty DJ Flip) [Bitwa Warszawska 2.0]

Anonim
Zipera to wątpliwy iloraz ma, ciekawą historię wam opowiem, kiedyś za czasów kasta squadu gdzieś się panowie spotkali i walduś kasta coś tam z nimi gadał i poruszył temat wspólnego tracku to potężna zipera do ich że nie, bo oni maja w nazwie squad a nie jak zipy po polsku skład. Nie wiem który dokładnie tak wyskoczył, może wojtek jastrzomb, ktoś z zipów na pewno.
Anonim
A teraz za 1000 zł nagrywają jakieś pseudopatriotyczne smęty
Nauczyciel
Sokół nigdy nie należał do Zipery takie make info hejterku
Christopher Wallace
Kawałek spoko. Dla patriotów.Ja nim nigdy nie byłem i nie będe.Oczywiscie nie potępiam patriotów.Każdy ma swoje podejście do polski.
Zastanawiam sie
Szkodabze Koras nigdy nie zrobil solowki. Kolezka leci spoko
lax
zrobil Pokój Z Widokiem Na Wojnę - Grawitacja , to jest jego solo
Nie,że się czepiam.
Anonim kurde!Chodziłeś do tej samej szkoły co real hh 90?Nauczcie się pisać ,bo wstyd przynosicie kraju.Wiadomo,czasami szybko napiszę na tel.bład jest.Ale Twoje pierwsze zdanie to poziom 2-3klasy podstawówki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>