JWP/BC nagrali klip w historycznym dla hip-hopu miejscu!

dodano: 2020-05-28 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wojaże JWP/BC po świecie zawsze powiązane są z nagrywaniem, dzięki czemu ich tripy obserwować możemy potem w klipach. Tym razem video jest wyjątkowo wartościowe, bo nagrane w miejscu, które zniszczono mimo jego znaczenia dla całej kultury hip-hopowej.

5 Pointz było swoistym muzeum graffiti, legendarną miejscówką, gdzie swoje prace prezentowali Cope2, Tracy 168 czy Stay High 149, a także esencjonalnym miejscem dla hip-hopu, które wielokrotnie pojawiało się w teledyskach np. Kurtisa Blowa, Mobb Deep czy Doug E. Fresha. Gdy właściciel budynku zamalował te prace to nawet sąd stanął po stronie grafficiarzy, uznając precedensowo, że były to dzieła sztuki i przyznał ponad 6 milionów dolarów kary! Pisaliśmy o tej sprawie tutaj.

JWP/BC zawitali tam jeszcze w 2013, gdy budynek kipiał kolorami, sprawdźcie kolejny singiel z mixtape'u "Koledzy", który dokumentuje wizytę w tym wyjątkowym miejscu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

JWP/BC - Wszyscy chcą się bawić (prod.Siwers)

reklama
Real HH 90
No jest zajebiście jak zawsze JWP/BC a tak na inny temat Tweddy Bird Loc 1967-2020 R.I.P. przyczyną było atak serca Niech Spoczywa W Pokoju.
Oyche
Czy była to wizyta w Serum?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>