Paweł Bokun odchodzi z QueQuality

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-19 16:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Drogi QueQuality i Pawła Bokuna rozchodzą się. Po ubiegłorocznej "Paranoi" wypuszczonej na kanale QQ raper kroczyć będzie innymi ścieżkami - poinformował o tym label.

"Pragniemy poinformować, że wspólnie z Pawłem Bokunem podjeliśmy decyzję o zakończeniu naszej współpracy wydawniczej. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że nasze relacje pozostają w jak najlepszym porządku. Wiemy, że najbliższe plany muzyczne Pawła są ambitne, dlatego trzymamy kciuki za dalszy rozwój jego kariery.
Nasz label czeka kilka gruntownych przemian, o czym będziecie mieli szansę przekonać się za jakiś czas. Niebawem poinformujemy Was o kolejnych zmianach, a także o dołączeniu do naszych szeregów nowych twarzy.
Zespół QueQuality" - czytamy w oświadczeniu.

W podobnym tonie wypowiedział się sam Bokun:

"ELKO
Dziś na oficjalnej drodze wydawniczej rozstajemy się z wytwórnią QueQuality.
Tak po prostu, podajemy sobie serdecznie ręce i idziemy w lewo i w prawo ze szczerym uśmiechem. (Portale nie mamy dla was clickbaitów I'm sorry)
Dziękuję Ci Quebo za kopa i bycie wielką ispiracją od paru ładnych lat.
Dziękuję Ci Dawid za zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy wszystkich naszych wspólnych projektach - kiedy było u mnie bardzo źle nie zastanawiałeś się i zawsze zaproponowałeś pomoc.
Życzę wszystkim zaangażowanym w wytwórnię QueQuality (z Kamilem Eonem na czele) dużo sukcesów i jeszcze więcej radości z ich osiągania.
Paweł "Paweł Bokun" Bokun
B O K U N A T O R S J E S Z C Z E C H W I L K Ę"

A my również trzymamy kciuki za dalsze ruchy uczestnika Młodych Wilków 5, bo to wyjątkowo barwna i pozytywna postać! Czekamy też na owe tajemnicze ruchy i zmiany w QQ.

Bokun - DiscoPolo

Bokun - Lipiec

Lol g
"nie mamy dla was clickbaitow" - ciekawe kogo by to mogło interesować

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>