ScHoolboy Q obiecuje nowy album w 2020!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-03 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Na "CrasH Talk" czekać musieliśmy 3 lata, wygląda na to, że nowy album ScHoolboya pojawi się dużo szybciej.

W trakcie koncertu w Birmingham raper pozwolił sobie na chwilę szczerości, zapowiadając nowy krążek: "Nie będę kłamał, przysięgam, wydam cały nowy album w tym roku, obiecuję. Często kłamię i zapowiadam 'premierę w przyszłym miesiącu', ale wydam w tym roku płytę, nie kłamię tym razem, obiecuję to Wam" - powiedział członek TDE oraz dodał: "Pracuję nad tą płytą od zakończenia poprzedniej. Pracuję non stop, bo mam ogromny głód i miłość do tworzenia, szczególnie, gdy wychodzę na scenę i widzę fanów".

Pozostaje czekać!

Tagi: 

Lil sqqa
Jak to będzie kolejne trapowe gówno to ja dziękuję i wysiadam
Jebaćbor
Mam nadzieję że album nie straci na jakości przez to że powstanie dużo szybciej niż ostatnie. W sumie nadal czekam na coś mocarnego od niego, bo poprzednie albumy mimo że dobre, Oxymoronu nie przebiły. Jak na mój gust najlepsze od niego to właśnie Oxymoron i Habits & Contradictions. @Lil sqqa po co komentujesz jak widać po komentarzu że nic od niego nie słyszałeś, gość od początku robi trap tylko robi to z jajami a przede wszystkim z mózgiem, nie to co polskie grajki.
Lil sqqa
Po to komentuje bo mam prawo do wyrażenia własnej opinii, znam gościa cała dyskografię i nie powiesz mi że trap robił od zawsze, czy oxymoron jest dla ciebie trapowym albumem bo według mnie nie jest, czy blank face jest typowo trapowym albumem według mnie nie jest, czy to nowe coś co nawet nie pamiętam tytułu jest trapowym albumem według mnie zbliżył się tym do tego gównianego mumble shitu porzucając swój swoisty chwilowy gangsta trap na cloud owym brzmieniu , to że na wcześniejszych albumach było trochę hi hatów nie czyni ich trapowymi
Jebaćbor
To chyba że tak, myślałem że tak piszesz oby pisać. Muszę przyznać że najdalej od trapu to jest Blank Face LP tam to jest wymieszane, na Oxymoronie też ale z przewagą trapu tak mi się zdaje przynajmniej. Nie wiem może inną masz definicje trapu ale patrząc po brzmieniu to na Oxymoronie jest więcej trapu niż czystych sampli. Chociaż sam już nie wiem bo z TDE ludzie często to tak mieszają że mam problem określić czy to trap czy nie. Ale Oxymoron można nazwać trapowym albumem moim zdaniem. A że robi trap od początku to sam już nie wiemn na habits & contraditions na pewno już się trap pojawiał, nie pamiętam dokładnie bo dawno słuchałem ale możliwe że na Setbacks i Gangsta & Soul trapu nie było. Jeśli nie znasz to polecam Isaiah Rashad, też jest w TDE tylko trochę w cieniu, szczególnie Cilvia Demo od niego, trapu tam nie ma wcale jeśli dobrze pamiętam.
lil Sqqqa
Znam całą załogę TDE dla mnie typowy trap to ATLANTA migosi, 2chainz, gucci , young jeezy i reszt której nie sposób wymienić , w moim odczuciu oxymoron jest mieszanką , westu -claudu-dark RNB- fakt trochę trapu się tam znajdzie , ale głownie przeważa cloud za którym fchuj tęsknie , w sumie dzięki nowym -starym brzmieniom gracze tacy jjak kendrick i Q wyszli z cienia klasycznego westu , najnowsza płyta 1 Q na którą fchuj czekałem zawiodła moje oczekiwania niestety
polski rap gówno
w końcu news o rapie a nie o piździe jędkerze i ćpunie wsz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>