Siles zachwala naturalne piękno w filmowym klipie - "ASP"

video
dodano: 2020-01-15 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ASP to mocno wyczekiwany przez fanów solowy singiel Silesa. Klip do utworu został zrealizowany w Łodzi, a reżyserował go kornel barwiński (barvinsky), który znany jest między innymi ze współpracy z Adim Nowakiem. Wyprodukowany został przez Universal Music Polska oraz label beM8s.com

Podobnie jak poprzedni klip Silesa, ASP został zrealizowany przy pomocy kolektywu Widok, którego współzałożyciel, Janek Cisiecki, odpowiadał za zdjęcia. Po drugiej stronie kamery wystąpił sam raper oraz Nela (Kornelia Tałajczyk), modelka pozująca wcześniej m.in. dla magazynu Vogue.

Twórcy zainspirowani tytułem ASP, subtelnie nawiązują do sztuki, jednak w obrębie swoich zainteresowań, czyli filmu. W kadrach można wyczuć odniesienia do takich dzieł jak „Lobster” czy „Matrix”. To wszystko zostało podkreślone wyrazistymi kostiumami w wykonaniu Claire Barrow i Kuby Wójcika oraz teatralną scenografią stworzoną przez Marię Seweryn (ma.svera).

Siles bezpośrednio wyśmiewa dziewczyny, które poprzez swój mocny makijaż i chęć bezproduktywnego wybicia się na portalach społecznościowych wyglądają jak “przecena laleczek w sklepach”, gloryfikując jednocześnie naturalne piękno, które artysta ukrywa pod hasłem ASP. Podkreśla również, że makijaż to nie jedyna maska, jaką potrafią przybrać kobiety.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Siles - Asp

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>