Smolasty feat. Ewa Farna "Pełnia" - klip i info o nowej płycie

video
kategorie: Polska, R&B, Video
dodano: 2020-01-12 10:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W piątek wypadła pierwsza pełnia Księżyca w 2020 roku, z tej okazji otrzymaliśmy wyjątkową kooperację. Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem „Pełnia”. Smolasty, autor hitów takich jak „Fake Love”, „Uzależniony” czy „Raj”, zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, Ewę Farną.

„Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o ‘Pełni’ aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia” – tak mówi Smolasty o Ewie Farnej.

„Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi - ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia.” – w ten sposób Ewa Farna opowiada o „Pełni”.

Razem z klipem ruszyła przedsprzedaż drugiej oficjalnej płyty artysty „Pełnia”. Album w różnych pakietach zamówić można na www.smolasty.com. O nowej płycie, która ukaże się 9 marca (w dniu pełni), Smolasty mówi: „Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Smolasty & Ewa Farna – Pełnia [Official Music Video]

polski rap gówno
co to ma wspólnego z rapem?
s.
kilujecie ten pop... w chuiii...
S.H
" popkiller "
znawca
Szczyt kurwa szczytów, ha ha ha ha ha... ! ! ! ...popkiller.
Bebs
Reprezentują dwa różne światy? Jak dla mnie to oboje tkwią w tandetnej muzyce popularnej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>