Raperzy podsumowują 2019: Qry (7)

dodano: 2020-01-01 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wejście w Nowy Rok to moment spojrzenia za siebie i podsumowania tego, co działo się w minionych 12 miesiącach. Nie inaczej u polskich raperów czy producentów - przedstawiamy Wam przegląd podsumowań, które wczoraj i dziś opublikowali reprezentanci polskiej sceny...

WCZEŚNIEJ ***** DALEJ

Cofnij do początku artykułu

Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy zmieniło się bardzo wiele. Zacząłem zwracać szczególną uwagę na to, kto naprawdę chce razem ze mną cisnąć zajawkę a kto tylko ściąga mnie w dół, przez co krąg znajomych, przyjaciół znacznie się zmniejszył i zacząłem po prostu żyć tak jak chcę, nie patrząc na to czy popiera to ktoś kto stoi cały czas w miejscu i żyje w swoim świecie złudzeń.
Przestałem zamartwiać się na zapas, podchodząc do wszystkiego na luzie i zobaczyłem jak naprawdę wyglada życie, droga artysty i jaka jest branża. W tym roku zarobiłem najwiecej pieniędzy w swoim życiu, które pozwoliły mi na dalszy rozwój oraz podróże.

Poznałem co to jest prawdziwa przyjaźń, miłość oraz poczułem to jak boli strata; będąc świadomym wszystkich plusów i minusów. Dowiedziałem się również czym tak naprawdę jest SŁAWA, o którą stara się tak wiele osób.

W 2020 chcę pokazać fanom i słuchaczom siebie z troszkę innej strony niż dotychczas, bo nie wyłożyłem jeszcze wszystkich kart na stół i uważam, że muzyka, którą robię jest ponadczasowa. Sami to niebawem ocenicie, bo w 2020 roku możecie spodziewać się trzech projektów z moim udziałem. Póki co wyciszam się i wracam niebawem z konkretnymi rzeczami, które pozwolą mi zaprezentować Wam w pełni moją wizję muzyki.
Fajnie, że jesteście, dajecie mi naprawdę wielką moc do działania. Jeszcze rok temu byłem 'nikim' a dziś moje wielkie sny to po prostu rzeczywistość, którą kreuję w zgodzie ze sobą.
Życzę Wam wesołego nowego roku oraz spełniania marzeń (same się nie spełnią). Do usłyszenia niebawem,
Qry
MMWS
chillwagon

WCZEŚNIEJ ***** DALEJ

Cofnij do początku artykułu

Przyłu, OKI, Qry - Cypher #4 - Popkiller Młode Wilki 7 (prod. RX/DJ Flip)

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>