Jan-rapowanie i NOCNY ogłosili nowy album!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-27 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

2019 jest bardzo udanym rokiem dla Janka i NOCNEGO - ich "Plansze" pokryły się Złotem i zebrały ogrom pozytywnych opinii. Jak się okazuje, rok później dostaniemy kontynuację!

W opublikowanym w Wigilię numerze "Jan-Szpakowanie 3" Janek uchylił rąbka tajemnicy, a potem dopełnił jeszcze informację na Instastory - w marcu ukaże się album "Uśmiech", czyli trzeci wspólny projekt duetu.

"Piszę ją od plus minus maja 2019 roku. Nie jest to album o wygrywaniu życia, zarabianiu pieniędzy, rozstaniach, zakochaniach itd, itp. Porobiło się trochę, wiecie. Po premierze ruszę w trasę po 10 największych miastach w Polsce, potem różne Juwenalia, festiwale i tak dalej. JAKOŚĆ nie ILOŚĆ tutaj przede wszystkim. Nie myślę o niczym innym od dawna tbh. 2019 był dla mnie najlepszym rokiem życia. Zrobiłem masę żenujących rzeczy, zawiodłem trochę osób, zagrałem na festiwalach, wyprzedałem trochę klubów, dograłem się na płyty marzeń, popełniłem złotą płytę, prawdopodobnie rozwinąłem się jako człowiek. Trzymajcie się wszyscy!" - napisał Janek o płycie. Czekamy!

Jan Szpakowanie 3 feat. DJ Serio92 prod. Soulpete

Jan-rapowanie & NOCNY - Wszystko OK [official video]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>