Rest komentuje porażkę na gali FFF MMA

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-12-21 22:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Dziś swój debiut w formule MMA miał Rest, członek Dixon37. Raper mierzył się z tancerzem Tito i walka nie poszła niestety po jego myśli.

Tito zakończył ją w II rundzie, nokautując Resta highkickiem. "Mordeczki, nic się nie stało. Jest praca do wykonania. Dramatu nie było, ale zajawki też nie ma. Spokojnie, jeszcze wrócę" - skomentował to członek Dixon37 na swoim Instagramie. Wcześniej zapowiadał również, że ma nadzieję, że jego przygoda z MMA nie skończy się na 1 walce i że ma ambicje powalczyć z czasem o pas.

W rozmowie z MMA Rocks Rest mówi również, że chętnie zmierzyłby się w oktagonie z innym raperem.

REST PO PRZEGRANEJ NA FFF 2: "CHCĘ WALKI Z INNYM RAPEREM"

Tagi: 

fifarafa
dostał na pizde od równolatka a chciał prać 2 razy młodszego od siebie, brawo XD
Analny terrorysta
hahaha dokładnie. Zawsze zgrywał prawilniaka i uliczniaka a jak dostał na pizdę to nagle "Mordeczki nic się nie stało".
dingson38
rewanż z kafarem
polski rap gówno
przegrać z podstarzałym tancerzem, ja pierdole. polski rap
Dutix
Żałosna cipa
incoG
Chłop ma dynamikę emerytowanego ciecia z biedry. Chodzą słuchy, że ma zmienić ksywkę na Reset, a po nokaucie chciał dzwonić po kolegów, ale tancerz wybił mu numer z głowy :D A do bedopsa kozaczył... Zwykły pozer mocny w grupie. Przypuszczenia potwierdzone.
incoG
Myślę, że Arab przerobiłby go na falafel i to na lajcie
o ja cie...
Ten cieć malinowy się tłumaczy, że nic się nie stało, że wszystko ok. No właśnie nic nie jest ok. Można dostać w pizdę po wyrównanej walce ale to co zrobił tancerz z tym gamoniem z dickson 69 to jest klasyczny wpierdol. Gościu napierdolił garści resetowi a ten nawet nie odpowiedział jednym poważnym ciosem. Reset, ty NIC nie pokazałeś, tancerz cię rozjebał jak gnój po polu. Tacy to twardzi ulicznicy. W grupie chcieli nastukać biedopiesa. Założę się, że gdyby biedopies miał trochę ikry i wyzwał na solo reseta to by go napierdolił. Zauważcie, że u reseta po pierwszej przyjętej bombie na dzban od razu włączyła się panika w oczach. Zwykła pizda na strzała. Uliczny rap ha ha haaaaa!!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>