Augustyn "Wiosna" - nowy teledysk

video
dodano: 2019-12-14 08:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 11)

Nasze tegoroczne Młode Wilki nie zwalniają tempa! Szalony Augustyn w tę chłodną, jesienno-zimową porę postanowił rzucić w sieć utwór pod tytułem... "Wiosna". Klimatyczny, jak zwykle u Augustyna przepełniony emocjami utwór został zobrazowany intrygującym, niepokojącym klipem, który wyprodukował sam raper. Za bit odpowiada Keyteepee. 

Augustyn - Wiosna prod. Keyteepee

Tagi: 

Auuuua
Mega numer! Gratuluję talentu temu Młodemu Wilkowi. Propsy także dla producenta z instrumental. Bardzo dobrze to współgra.
s55
spoko , coś innego niż te wszystkie przewózki. Promujcie to
M.C.
Fajnie, że wrzuciliście. Smuci fakt, że z opóźnieniem pomimo tego, że jest to Popkillerowy Młody Wilk. Co do utworu bardzo dobry w odbiorze. :)
zw
Może niech się obudzą Wytwornie Muzyczne bo ten Artysta zasługuję na to . Augustyn to jest jeden najlepszych Młodych Wilków !
nk
Bardzo słuszna uwaga , też jestem fanem Augustyna ,który jest nie docenianym artystą , bo ci wszyscy inni do dla mnie dno
lee
Słucham Augustyna od czasów KND i jego przemiany , brak mi słów jego muzyka daję mi wiarę w siebie !
auuua
To chyba najlepsze, co może spotkać artystę. Przeczytać taki komentarz.
ew
Tak zgadzam się z tobą ,ale w tym chorym kraju liczą się jedynie wyswietlenia
reno
Jesteś zajebisty pod każdym względem .Myślę że przyjdzie taki czas że będziesz sławny ,bo zasługujesz na to swoim niespotykanym artyzmem i zmysłowością .Pozdrawiam i życzę powodzenia
Asa
Słucham Cię Augustynie i zastanawiam się dlaczego tak wspaniały , wszechstronny artystka ma tak mało wyświetleń , chyba ten świat jest nieformalny albo tak mało dojrzały że nie potrafią docenić Cię .Jesteś wielki augustynie i wierzę że jeszcze osiągniesz sukces ,bo na to zaslugujesz .
Ziomo
Kibicuję ci Augustynie od kiedy cię poznałem poprzez MW, jesteś nie tylko świetnym raperem ale przede wszystkim jesteś artystą , życzę ci wiele sukcesów i dla mnie jesteś polskimi Eminem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>