Meek, Oh Why? "Zachód" - premiera płyty oraz tytułowego teledysku

"Zachód" to trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu "Meek, Oh Why?". Futurystyczne synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką i wyjątkową lekkością wokalną Mikołaja składa się na hipnotyczną całość, która w naszym odczuciu odkrywa nowe oblicze muzyki balansującej między hiphopem, a popem alternatywnym. Album promuje teledysk do tytułowego singla w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i zdjęciami Adama Romanowskiego w którym usłyszymy gościnnie Sarsę oraz trio Hyper Son.

Inspiracją do stworzenia identyfikacji towarzyszącej albumowi „Zachód” był termin „włoska moda męska lat 40 i 50”. Za przeniesienie estetyki wydawniczej znanej z magazynów fashion na wersję fizyczną Limitowanej Edycji Specjalnej odpowiada Gosia Stolińska. Czarno-białe fotografie Meek, Oh Why? autorstwa Alicji Kozak stanowią klamrę, która spina cały projekt w spójną całość.

Wydanie fizyczne w Limitowanej Edycji Specjalnej jest już dostępne na stronie Asfalt Shopu, natomiast o 15:37 - godzinie w której zachodzi słońce pojawi się stacjonarnie na półkach Asfalt Coffee & Vinyl na ulicy Tamka 37 w Warszawie. Od przyszłego tygodnia “Zachód” w Empikach na terenie całej Polski!

 

 

Meek, Oh Why? x Sarsa - Zachód - feat. Hyper Son

Radek
Moim zdaniem bardzo estetyczny i warty uwagi materiał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>