Duet Jurek Kiler wraca po 2 latach przerwy

dodano: 2019-10-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

2019 na polskiej scenie można oficjalnie nazwać już rokiem powrotów. Tym razem do gry po rapowym letargu wraca duet Jurek Kiler, który tworzą raper Filip i producent Mesut Mrozil.

Panowie miesiąc temu pojawili się na kanale Fresh N Dope, gdzie zapowiedzieli swoją EP-kę, która planowana jest na koniec tego roku. Pierwszym klipem, który ją promuje są "Simsy". Luźna nawijka, gry słowne i zabawne nawiązania w połączeniu z bujającym bitem, który flirtuje z housem, funkiem czy trapem daje świetny efekt.

Przedwczoraj natomiast pojawili się na kanale NNJL, na którym już wcześniej wydawali własne numery. "Rapa Nui" to kolejna porcja niezobowiązującego rapu, który świetnie nadaje się do pochillowania. Swoją drogą bit opatrzony jest tym samym samplem z którego Madlib korzystał na nagranej wspólnie z Freddiem Gibbsem "Piniacie"

Duet ma na swoim koncie dwa nielegale, "Album" z 2013 roku i "Nowy Jurek" z 2015. Należy również do NNJL Fam i ma na swoim koncie już współpracę z Gedzem. Teraz natomiast pracują razem z Robertem Dziedowiczem, który odpowiada za mix i master ich nadchodzącego projektu.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>