Laureat konkursu Chopinowskiego nagra z raperami - zaskakująca współpraca!

W ramach akcji Druga Strona Ulicy: Gwara Niepodległa dojdzie do dość zaskakującej współpracy artystycznej. Trójka raperów z różnych regionów Polski nagra wspólnie z laureatem konkursu Chopinowskiego.

24-letni Tymoteusz Bies to jeden z najbardziej utalentowanych polskich pianistów. Oprócz II nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina może pochwalić się również I nagrodą w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. K. Szymanowskiego i wieloma innymi. Już niebawem w ramach projektu "Druga Strona Ulicy: Gwara Niepodległa" jego nieprzeciętne umiejętności muzyczne zostaną skonfrontowane z czołowymi reprezentantami polskiego hip-hopu.

"Gwara Niepodległa" to projekt poświęcony lokalnym dialektom, gwarom i językom, które stały się charakterystyczną mową ulicy naszych miast i świadczą o kolorycie ich kultur. Organizatorzy zaprosili do akcji artystów, którzy o języku ulicy wiedzą najwięcej - raperów kojarzonych ze swoimi rewirami. Warszawę będzie reprezentował Hades, Poznań – Shellerini, zaś Śląsk – Kacper HTA. Tymoteusz Bies w projekcie będzie współpracował z jednym z najbardziej cenionych polskich producentów hip-hopowych - Magierą. Więcej informacji na temat projektu i efektów tej współpracy można znaleźć w mediach społecznościowych Drugiej Strony Ulicy.

Tagi: 

polski rap gówno
ja pierdole, kacperek hta na chopinsie XD bonus rpk się nie zgodził?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>