Spowiedź Fu - odważne wyznanie rapera

video
dodano: 2019-09-24 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale VISIONERS TV na Youtube odbyła się premiera utworu pt. "Moja Spowiedź", promującego ósmy solowy album Fu "Personality". Premiera albumu zbliża się wielkimi krokami!

Wczoraj na kanale VISIONERS TV odbyła się premiera utworu Fu, "Moja Spowiedź" feat. Daniel Warakomski. Utwór promuje ósmy solowy album artysty i jest swego rodzaju rozliczeniem artysty z własnymi słabościami. Jak pisze Fu na swoim oficjalnym profilu na Facebooku - „Zawarty w nim tekst to modlitwa do samego siebie o to, aby w silny i decydujący sposób powiedzieć sobie, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Każda sekunda i każdy dzień może być startem w tym kierunku i nowym początkiem... Tym razem serwuję Wam odskocznię od mrocznego klimatu pierwszego singla i robię przeskok w spokojny klimat.”. Gościnnie refren do kawałka wykonał Daniel Warakomski, utalentowany wokalista i artysta, z którym drogi Fu już nie raz skrzyżowały się w przeszłości. Zapraszamy do odsłuchu kawałka na oficjalnym kanale wytwórni na YT i platformach streamingowych.

Premiera albumu "Personality" zaplanowana została na 15 października. Preorder albumu w wersji Deluxe z bonus trackiem w cenie 38 zł. znajdziecie na www.visioners.pl. Stay tuned! 

Fu - Moja spowiedź feat. Daniel Warakomski (prod. Paweland)

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>