Post Malone nadciąga z albumem - gościnnie Ozzy Osbourne czy Travis Scott!

Niedawno udało nam się odwiedzić Londyn, gdzie na zaproszenie Universal Music odsłuchaliśmy wraz z Post Malone'em jego najnowszy album. "Hollywood's Bleeding" ukaże się już w najbliższy piątek i zanim jeszcze podzielimy się z Wami wrażeniami z jego odsłuchu mamy przyjemność podać szczegóły, które zostały już publicznie ogłoszone...

Po pierwsze - Post opublikował najnowszy singiel. Autorami „Circles” są Post oraz jego stali współpracownicy: Frank Dukes i Louis Bell. Dukes jest odpowiedzialny za takie hity jak „Congratulations” ft. Quavo czy „Déjà Vu” ft. Justin Bieber. Natomiast duet Post i Bell stworzył najważniejsze z dotychczasowych kawałków Malone’a w karierze, m.in. „rockstar” ft. 21 Savage, „Better Now”, „Psycho” ft. Ty Dolla $ign i „Goodbyes” ft. Young Thug.

Post Malone - Circles (Official Audio)

Po drugie - poznaliśmy listę gości. I co tu dużo mówić - jest ona naprawdę intrygująca! A my gwarantujemy, że nie mniej intrygujące są efekty finalne... Największe 'wow' na liście robi zdecydowanie niespodziewany udział Ozzy'ego Osbourne'a, a co dla nas najważniejsze - rapowych ksywek też jest tu pod dostatkiem. Pozostaje czekać do piątku!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>