Fest Festival - Wu-Tang odwołuje koncert, w zastępstwie ScHoolboy Q!

Małe trzęsienie ziemi na ostatniej prostej przed ruszającym jutro Fest Festivalem. Niestety występ jednego z headlinerów, czyli Wu-Tang Clan musiał zostać odwołany ze względu na to, że członkowie grupy w ostatniej chwili zmienili swoje plany. Organizatorzy szybko jednak zareagowali i na zastępstwo przyjedzie nie kto inny, jak ScHoolboy Q!

Nowy headliner Fest Festivalu to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. „Setbacks”. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak „Habits & Contradictions”, „Oxymoron”, „Blank Face” oraz wydany w tym roku „CrasH Talk”.

Poniżej publikujemy pełne oświadczenie organizatorów:

"Z wielką przykrością musimy ogłosić, że koncert Wu-Tang Clan został odwołany.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy informację, że część grupy zmieniła plany na najbliższe dni, co skutkowałoby przyjazdem tylko części zespołu. Zostały podjęte próby zmiany stanowiska artystów zarówno z naszej strony, jak i managementu. Sytuacja zbiegła się również z problemami osobistymi pozostałych członków. W świetle wszystkich zdarzeń w ostatnich godzinach otrzymaliśmy informację o oficjalnym odwołaniu koncertu.

Nie ukrywamy, że koncert Wu-Tang Clan był bardzo ważnym punktem programu Fest Festivalu. Od początku byliśmy zapewniani, że uda się zorganizować przedsięwzięcie, w którym wezmą udział wszyscy artyści zespołu. Potwierdzaliśmy tę wiadomość wielokrotnie, o czym też często Was informowaliśmy.

Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja wywoła wiele negatywnych reakcji. Nie prosimy o zrozumienie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wiele osób będzie bardzo rozgoryczonych – my również jesteśmy."

Na Fest Festivalu wystąpią m.in. ScHoolboy Q, Jaden Smith, Disclosure, Alan Walker, Sokół, Bedoes, Young Igi czy Otsochodzi. Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych.

Kanał
Ale kanał a bilet kupiłem tylko z myślą o wu tangu
FRU
Lubię Q więc trafione zastępstwo, ale Wu Tang jest niezastąpiony. Myłem juz na Wu i nie da sie tego porównać z czymkolwiek.
FRU
Byłem sie znaczy
ggfgfddg
zero szacunku dla fanów
sssskk
czemu nie piszecie ze nie mozna zwrocic biletow, ze organizatorzy nie odpisuja. Moze napiszcie tez o wkurwieniu ludzi i o tym ze organizator sam potwierdzil ze od jakiegos czasu koncert byl pod znakiem zapytania. Nie wiem co tu sie odjebalo ale ktos wyjebal niezlego wala i przytulil spora sume, dodatkowo ukrywaja komentarze ludzi ktorzy chca sie pozbyc biletu. Czyste skurwysynstwo.
Panaes85
"Zwrot lub zamiana biletów możliwy jest tylko w wypadku odwołania Imprezy lub w wypadku znaczącej zmiany programu Imprezy, znaczącej zmiany miejsca Imprezy lub terminu odbycia się Imprezy. W takim przypadku Organizator każdorazowo ogłasza informację o możliwości i terminach zwrotu biletów." Czy jest to znacząca zmiana programu? Kwestia interpretacji. To tylko jeden artysta. Ważny, owszem, ale jeden. Zawsze możesz iść do sądu. ;)
thieff
jebane zlodzieje to tak jakby zamiast nasa mial grac ja rule
Arczi79365
Nabrali na bilety i odwołuja Wu? A może Wu wcale miało nie przyjeżdżać!
Rq
Wiedzieli wcześniej, ale ogłosili na 12 godz przed żeby jeszcze sprzedać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>