Tay K skazany na 55 lat więzienia!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-25 09:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 6)

Zakończyła się sprawa zaledwie 19 - letniego rapera, autora numeru "The Race", w której dotychczas oskarżony był o morderstwo. Sąd w Teksasie uznał, że jest on winny postawionych mu zarzutów i przynajmniej najbliższe 55 lat życia spędzi za kratkami.

Całe zdarzenie, za które raper otrzymał wyrok miał miejsce, kiedy miał on jedynie 16 lat. Wziął on wówczas udział w napadzie rabunkowym na pewien dom, którego celem była spora ilość gotówki oraz zioła, których w ostateczności napastnicy w ogóle nie znaleźli, jednak mimo tego życie stracił niejaki Ethan Walker. Istotne jest także to, że Tay K nie nacisnął wówczas za spust, jednak prawo skonstruowane jest w tym przypadku w taki sposób, że winą zostają obarczeni wszyscy uczestnicy zajścia.

Wspomniany wyrok 55 lat wygląda potwornie, jednak i tak nie jest to maksimum, które Tay K może spędzić w więzieniu. Po tym, kiedy został aresztowany i oskarżony o zabójstwo Ethana Walkera, sędzia przyznał mu areszt domowy, jednak ten pozbył się opaski z GPSem i wówczas najpewniej dopuścił się kolejnego morderstwa, tym razem już bezpośrednio się do niego przyczyniając. Życie stracił fotograf Mark Saldivar, który wcześniej został poproszony o zrobienie zdjęć raperowi oraz jego znajomemu. 

Wszystko wskazuje więc na to, że życie na wolności dla Tay-K'a zakończyło się już bezpowrotnie.

Tagi: 

KH20
Będzie mógł wyjść po 27 latach warunkowo.
Zastanawiam sie
Niech siedzi do usranej smierci
ThugLife
"The men had intended to rob Walker and another man of drugs and money and in the subsequent home invasion, Walker was shot dead. His girlfriend testified that he’d had his hands in the air when he was killed." "McIntyre was recaptured in June 2017, and is accused of two further serious crimes committed while on the run: the murder of 23-year-old Mark Saldivar following an altercation in San Antonio, Texas, and the robbery and beating of 65-year-old Owney Pepe in Arlington, Texas." Sheeeeiiiit. Patologia jakich mało, a drugim wyrokiem pewnie mu jeszcze dożywocie dołożą - i zasłużenie. "Wszystko wskazuje więc na to, że życie na wolności dla Tay-K'a zakończyło się już bezpowrotnie." - sam je zakończył na własne życzenie.
ODB RIP
Jego życie i tak nie miało sensu, pomachał troche bronią na klipie, zacząłby pewnie niedługo zarabiac miliony za teksty, które niszczyły by mózgi wystarczająco choremu społeczeństwu
Lil uzi vert
Shit bro pls come back soon bwoy
free tay-k
szkoda takiego chłopa zmarnował se na własne zyczenie :((

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>