Flint jako Nowak vel Nowaczyński - klip z nowego albumu

dodano: 2019-07-17 10:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Na kanale SBM Label pojawił się pierwszy teledysk promujący album “Sztuki wizualne” autorstwa duetu Nowak vel Nowaczyński & NOCNY.

Na początku lipca na instagramowych “stories” raperów i osób związanych ze środowiskiem pojawiła się tajemnicza grafika, której głównym elementem było oko. Rzeczony obrazek udostępnili m.in. Pezet, Solar, Holak czy SBM Label. Słuchacze nie zachodzili w głowę zbyt długo - szybko udało im się ustalić, że jest to akcja promująca nadchodzący album Nowaka vel Nowaczyńskiego, który w całości wyprodukował NOCNY.

Suwalskiego producenta możecie znać ze współpracy z Janem-rapowanie. Ich wspólny album “Plansze” zadebiutował na szczycie OLiS i już niedługo powinien pokryć się złotem. “Sztuki wizualne” trafią na platformy streamingowe w czwartek, 18 lipca, a odsłuch albumu pojawi się na kanale SBM Label. Dzień wcześniej artyści premierowo zaprezentują materiał podczas koncertu na Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku.

Nowak vel Nowaczyński & NOCNY - Na afterze

dom
Zdaję sobie sprawę z tego, że gość robi straszne cyrki, szuka atencji i ogólnie wydaje się strasznie arogancki, ale nie zmienia to faktu, że raperem jest dobrym przy czym strasznie niedocenianym i myślę, że wydanie płyty w SB pod inną ksywą może akurat być dobrym posunięciem.
NohejtNoShow
Jak dla mnie nic odkrywczego typowy średniak zastanawiam się tylko jak gość z taką przeszłością freestylowa z takim obyciem rapowym robi taki numer ... Suche niestety raz na odsłuch i do zapomnienia
w
Tak Flint dobrze rapuje , ale nic poza tym. Jego kawałki brzmią jak robione na siłę. Zero wiarygodności zero prawdy artystycznej. Nie przekonuje, a szkoda. On powinien na wkurwie lecieć mocno, jego głos i sposób nawijania nijak się ma do takich egzaltowanych nawijek.
w
więcej chciejstwa niż sztuki.
mkij
Sensowne komentarze. Moim zdaniem Flint niedoceniany.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>