2 miliony zamówień w sklepie Marathon Nipsey Hussle'a!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-20 13:45 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W ciągu prawie trzech tygodni, które minęły od czasu tragicznej śmierci Nipsey Hussle'a przed własnym sklepem w rodzinnej dzielnicy Crenshaw w Los Angeles, liczba zamówień w internetowym sklepie Marathon Clothing poszybowała w niewiarygodnym tempie. Masa artystów, m.in. Snoop Dogg czy Trae The Truth, zachęcała za pośrednictwem social media do wspierania zarządzanego przez brata Nipa sklepu, a niektórzy - przykładowo T.I., 2 Chainz, The Game czy Meek Mill - wybrali się wręcz tam osobiście, pozostawiając na kasie pokaźne rachunki i wychodząc z wielkimi torbami ciuchów z metką TMC.

W tym tygodniu natomiast partnerka biznesowa Nipseya Karen Civil za pośrednictwem Twittera poprosiła wszystkich o cierpliwość, zapewniając, że pracownicy sklepu pracują po 12 godzin (ponoć wspierani przez wolontariuszy), aby zrealizować wszystkie zamówienia, które nieustannie spływają do siedziby All Money In na skrzyżowaniu Crenshaw i Slauson. Według Karen nazbierało się ich bowiem aż 2 miliony!

Czy Karen miała na myśli 2 miliony indywidualnych zamówień, 2 miliony zamówionych produktów, czy też 2 miliony zysku w USD, to nie jest do końca pewne, ale patrząc na to, jak szerokim echem odbiła się śmierć Nipseya, pewne jest, że sklep Marathon został wręcz przytłoczony wsparciem ze strony fanów - dawnych, jak i nowych. Karen poprosiła na Twitterze również o to, aby pamiętać o wspieraniu jedynie oficjalnych produktów związanych z Nipseyem - jako że oczywiście pojawiło się w Internecie dużo osób sprzedających własne koszulki czy zbootlegowane mixtape'y artysty.

If you want to support @NipseyHussle and everything that he stood for please make sure to buy AUTHORIZED items from HIS BUSINESS:

Sklep Marathon Clothing, zarządzany przez starszego brata Nipa, Samuela Asghedoma (aka Blacc Sam) funkcjonuje w tym miejscu od połowy roku 2017 i jest to jedno z wielu biznesowych przedsięwzięć, które zdążył uruchomić autor "Victory Lap" w ciągu 33 lat swojego życia. Pod spodem zdjęcie z otwarcia sklepu, a także oficjalny 40-minutowy dokument opisujący całą drogę Nipseya do otwarcia Marathonu w rodzinnej dzielnicy Crenshaw - od czasów, gdy za młodu na parkingu sprzedawał mixtape'y z bagażnika, aż do multimilionowej transakcji i zakupu całego centrum handlowego i uczynienia z niego swojej siedziby i punktu flagowego.

R.I.P. Nip. The Marathon Continues.

Nipsey Hussle's Journey Of Opening A Store In The Middle Of His Hood In Crenshaw (Documentary)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>