Arczista z kolejnym klipem. Nowy album rapera już dostępny

video
dodano: 2019-04-01 14:23 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Od czwartku w MaxFloSklepie dostępny jest 2. krążek Arczisty. „Coś dla nikogo” to dopełnienie dwuczęściowego debiutanckiego projektu rapera. Wczoraj na MaxFloRecTV pojawiła się kolejna wideoodsłona premierowego album.

W miniony wtorek na YouTubowy kanał MaxFloRec trafił wideoklip do numeru „Wierzę w swoje” promujący najnowszy krążek Arczisty. W piątek (29.03) natomiast do playlisty z utworami artysty dołączył track „Mam wrażenie, że nie”. Towarzyszy mu wizualizacja, którą Arczista stworzył wspólnie z Adamem Lisem.

Standardowo za warstwę muzyczną numeru w pełni odpowiada Arczista. „Mam wrażenie, że nie” znalazł się na trackliście wydawnictwa „Coś dla nikogo”, czyli 2. części dwupłytowego projektu rapera. Dopełnia go album „Nic dla każdego”, który nakładem MaxFloRec ukazał się 6.12.2018. Gratką dla fanów na pewno jest wydanie fizyczne obu albumów. Zaprojektowano je tak, by można je było połączyć w dwupłytowy digipack. Krążki dostępne są wyłącznie pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/arczista/1/phot/5?url=arczista lub we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową.

Arczista - Mam wrażenie, że nie | COŚ DLA NIKOGO

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>