Elon Musk został... raperem! Miliarder publikuje singiel

kategorie: USA, Świat, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-31 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Założył PayPal, Teslę, Space-X, jest uznawany za jedną z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób na świecie. Jego majątek szacuje się na ponad 20 miliardów dolarów. Teraz postanowił zostać... raperem.

Tak, 47-letni Elon Musk opublikował w Internecie swój pierwszy kawałek - wszystko w mocno newschoolowej formie. Gęsto nasączone autotunem emocjonalne wokale znajdziemy na kanale Soundcloud. Utwór poświęcony został gorylowi Harambe, zastrzelonemu w 2016 roku, gdy zbliżył się do dziecka w Zoo. Sprawa ta rozgrzała Internet i wywołała wówczas gorącą dyskusję. Dlaczego miliarder postanowił poruszyć ją właśnie teraz? I czy to jednorazowa przygoda, czy też zabawa na dłużej (bo ciężko w wypadku Muska traktować to inaczej niż zabawę)? Nie wiemy, ale całość ewidentnie jest intrygująca.

Tagi: 

nero

to dlatego Lil Pump przewiduje koniec swojej kariery :P

Zaciekawiony
Zapytam całkiem serio, dlaczego śpiewanie na autotune jest nazywane rapowaniem? Jaki związek z kulturą rap ma ten kawałek Muska? Przecież to nawet nie jest tzw "newschool", może zacznijmy poprawnie nazywać tych śpiewaków, bo wrzucanie wszystkiego do kategorii rap to jakieś nieporozumienie.
Cezet
Podpisuje się obydwiema rękami
asdasda
to jest prima aprilis wy kurwa durnie
Anonim
Lil musk :)
Bdo
Elon Musk został singlem. Miliard publikuje raperów.
AK47
Wypierdalaj na Glamrap bezbeku...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>