Cardi B przyznała się do odurzania i okradania mężczyzn!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-27 07:33 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 12)

Ogromna fala krytyki spadła na pochodzącą z Nowego Jorku raperkę, po tym, jak w sieci pojawił się filmik, będący urywkiem transmisji na żywo sprzed trzech lat.

Ostatnie miesiące były dla Cardi B bardzo udane. Jej popularność na świecie rosła z ogromną prędkością, do momentu, gdzie dzisiaj jest jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych osób w show-biznesie. 

Mimo aktualnej pozycji artystka jeszcze kilka lat temu walczyła o przetrwanie na ulicach Nowego Jorku, gdzie pracowała jako striptizerka. W sieci pojawił się filmik z transmisji na żywo sprzed trzech lat, na którym słychać jak Cardi B przyznaje się do bardzo drastycznych środków, które pomogły jej zarobić niezbędne pieniądze na życie.

Raperka przyznała, iż jeszcze kilka lat temu musiała zaciągać poznanych na ulicy mężczyzn do hotelu, gdzie następnie ich odurzała i okradała.

Filmik wywołał ogromne oburzenie wśród społeczności związanej ze sceną hip-hopową w USA. Bardzo dużo ludzi wyraziło swoją opinię na Twitterze, najczęściej równając Cardi z ziemią za czyny, które popełniła w przeszłości.

Na całą tę akcję zareagowała również sama artystka, wrzucając na Instagrama post z wyjaśnieniem.

-A więc zauważyłam, że w sieci ponownie wypłynął filmik z transmisji sprzed trzech lat. Transmisji, na której mówiłam o rzeczach, które byłam zmuszona robić w przeszłości, aby przetrwać. Nigdy nie uważałam się za idealną osobę, jednak zawsze mówiłam prawdę - zaczęła Cardi.

-Jestem częścią kultury hip-hopowej, w której ludzie opowiadają o tym, skąd pochodzą, i co robili, aby znaleźć się na szczycie. Są też raperzy, którzy są bardzo dumni z morderstw, handlowania narkotykami i rabunków, gloryfikując te rzeczy w swoich utworach. Ja nigdy tego nie robiłam, bo nie jestem z tego dumna. Zrobiłam te rzeczy, żeby przetrwać.

-W tamtych czasach podejmowałam decyzje, które wydawały mi się najlepsze. Miałam bardzo ograniczone opcje. Na szczęście jestem jedną z niewielu kobiet, którym udało się wyrwać z ulicy. Mam przeszłość, której już nie mogę zmienić -  zakończyła.

Obiektywnie patrząc jej ‚występki’ wydają się być bardzo niewinne w porównaniu do innych akcji, o których nawijają dzisiejsi raperzy. A czy według Was istnieje jakiekolwiek usprawiedliwienie na czyny popełnione przez raperkę?

Tagi: 

w
"A czy według Was istnieje jakiekolwiek usprawiedliwienie na czyny popełnione przez raperkę?" pytanie z dupy. Rację ma Cardi- raperzy są ze środowisk przestepczych i biednych i nagle zdziwienie że dziewczyna łamała prawo. Obłuda społeczeństwa tu wychodzi.
Filipek
Coraz bardziej zaczynam gardzić rapem widząc że takie pasożyty jak Kardi Bi stąpa po ziemii. Kurwa celebrytka która jest idolką dla wielu normalnych kobiet które z czasem staną sie takie same jak ona. Jebać
Wszyscy oburzeni.
No i co z tego? To niczego nie zmienia. 95% społeczeństwa ma za uszami.
jprdl
Większość raperów to kurwy, więc imo props dla takich osób jak Cardi które chociaż mają odwagę przyznać się wprost do krzywych akcji a nie świrować nieskazitelnych
incoG
+1. Dokładnie. Już nie mówiąc o raperach, którzy przewiezieni są z nawijką, a największy przypał to ucieczka z ostatniej lekcji
nero

albo mnie coś ominęło, albo ewidentnie się mylisz

ona do niczego się nie przyznała! Ktoś (hmmm) udostępnił jakiś stary filmik sprzed Kodak Yellow jak żaliła się na swoje życie. Czy po sukcesie Kodak Yellow wspomniała o tym chociaż raz?
Z tego co wiem to nie. Ktoś teraz jej to wytknął, to laska się broni, że ZAWSZE mówiła prawdę. Problem w tym, że nigdy o tym na salonach nie wspomniała, czyli nie mówiła prawdy.

Od początku miałem jasność, że CardiB pojawiła się tylko dlatego, że komuś baaardzo Nicki przeszkadza. Wiedziałem, że będzie sezonową gwiazdką, ale że jej sezon kończy się tak szybko to bym nie pomyślał. Musiała komuś "na górze" mocno zajść za skórę. Bo to przecież "przypadek", że filmik sprzed 3 lat (a w internecie nic nie ginie) trafił do szerokiej publiczności właśnie dzisiaj.

jprdl
Ty jesteś jakiś ułomny typie, jak to sobie wyobrażasz, żeby mówić prawdę trzeba przypominać o krzywych akcjach na każdym kroku, przynajmniej raz w miesiącu żeby było wystarczająco prawdziwie? Powiedziała raz w medium publicznym, nie musiała, naprawdę obojętnie kiedy to zrobiła. I żaden sezon się nie kończy gościu, Grammy za debiut, Cardi się właściwie dopiero rozpędza. A Nicki konsekwentnie sama się wyjaśniała w zeszłym roku, żaden prezes wielkiej wytwórni nie musiał stworzyć Cardi żeby jej zaszkodzić (lol). Smutne musisz mieć życie że tak wszędzie się doszukujesz spisków i wgl chciwych zagrywek, serio fajniej się żyje z założeniem że ludzie są dobrzy dla sb
BadbitchNICKI
I ona się ma za bloodsa haha, chyba w dniach okresu.
Maciek
Popkiller rzetelnie o muzyce a newsy jak na pudelku
incoG
Nawet nie potrafisz przepisać poprawnie treści z obrazka... Zakładaj dwa kondomy jak ruchasz - mała prośba
Anonim
Mała prośba wypierdalaj stulejo
za bloodsa
tym jest przecież sztuka: odurzaniem :-)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>