PRO8L3M "Crash Test" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-03-03 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

PRO8L3M - Crash test

Kilka dni po oficjalnej premierze albumu “Widmo”, PRO8L3M prezentuje teledysk do utworu “Crash Test”. Klip wyreżyserowała Gosia Herman, za zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Dąbal. Teledysk do utworu “Crash Test” jest swoistą metaforą podwójnego życia, przełożoną na realia polskich przedmieść. Niebezpieczne zamiłowanie bohaterów do motocyklowych wyścigów stanowi dla nich ucieczkę od codzienności i “nudnej stabilności” pozbawionej celów i nadziei. Przemierzając puste ulice Warszawy na motocyklach poszukują lepszej rzeczywistości. Teledysk do “Crash Test” jest drugim materiałem video promującym album “Widmo”. Klip został wyreżyserowany przez Gosię Herman, a autorem zdjęć jest Michał Dąbal. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Truskavka.

Szczegóły albumu w dziale 'Premiery Płyt'

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi: 

spoko
Teledysk fantastyczny, czy wiadomo kto był reżyserem klipu oraz wykonawcą zdjęć?
jprdl
Reżyserem była Gosia Herman, dziewczyna Steeza. Wykonawca zdjec pewnie tez w opisie pod teledyskiem jest, poszukaj
spoko
widzę, że nie złapałeś sarkazmu, wręcz spotęgowałeś efekt... w artykule jest to 2 razy napisane (stąd mój nieco prześmiewczy komentarz), ale jak widać jeszcze za mało ;)
jprdl
Ano w artykuły o PRO8L3Mie zagladam tylko po to zeby wyzywac leszczy którzy nie kumają fenomenu wiec sorka, nie widzialem ze tyle razy ja wymienili i zalozylem ze nie bylo ani wzmianki skoro zapytales xD
Jedker
Klip super, muzycznie super, ale jest pytanie - co to za sampel ;) "“I’ve been so lonely since you went away I’ve been so lonely without you everyday”"
Kinia
podpinam się, tez chciałabym wiedzieć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>