PRO8L3M zaprasza "w podróż w inną rzeczywistość" - wyjątkowe wydarzenie

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-07 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PRO8L3M z okazji premiery najnowszego materiału “Widmo” zaprasza na podróż po świecie cyfrowej dystopii. Finałem szykowanej przez grupę instalacji będzie niezwykły w swojej formule, przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne.

– Co powiecie na podróż w inną rzeczywistość z naszą muzyką i przedpremierowy odsłuch albumu “Widmo”? Na tydzień przed premierą zapraszamy Was do Warszawy do udziału w najbardziej wyjątkowym projekcie, jaki do tej pory ujrzał światło dzienne pod naszą flagą, czyli multimedialnej instalacji OUTPOST – czytamy na fanpage'u duetu.

Tytułowy OUTPOST (eng. an outlying or frontier settlement) to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości – wychodzący poza granice, który możemy fizycznie zwiedzić. To świat, w którym na każdym etapie zanurzania się w doświadczeniu, wchodzimy w dialog, zarówno za pomocą technologicznych interfejsów, jak i całkowicie realnych doznań. Multisensoryczna i w pełni oparta na interakcji odbiorca-medium instalacja, oparta będzie w 100% na doświadczeniu wynikającym z obcowania z różnymi formami technologii

Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory na projekty artystyczne, przestrzeń na warszawskiej Pradze, zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre. Czy VR wpływając na nasze zmysły, może trwale zmienić sposób, w jaki postrzegamy naszą rzeczywistość? Czy wszystkiego możemy doświadczyć cyfrowo? Która rzeczywistość będzie tą „główną” w przyszłości? W jakim kierunku podąża nasza cywilizacja – cyfrowej utopii czy dystopii? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć twórcy instalacji wraz z duetem PRO8L3M. Wspólnie zapraszają do świata, gdzie do zmysłów odbiorców przemawiać będą całkowicie nowym, wizualnym i cyfrowym językiem prezentacji muzyki. Finał doświadczenia w postaci wyjątkowego, przedpremierowego odsłuchu albumu „Widmo”, zintegruje doświadczenia wizualne, dając możliwość osobistego obcowania z muzyką i dialogu z zaskakująco zaaranżowaną przestrzenią.

Za stworzenie OUTPOST – IN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M: MELT, wielokrotnie nagradzane studio kreatywne, tworzące immersyjne doświadczenia na granicy świata prawdziwego z wirtualnym i pomysłodawcy instalacji oraz OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy odpowiedzialna za kreację i komunikację wokół “Widmo” LP.

OUTPOST – IN5TALAC7A – terminy wydarzenia:

22.02 – piątek, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
23.02 – sobota, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
24.02 – niedziela, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
25.02 – poniedziałek, godz.: 19:00, 21:00
26.02 – wtorek, godz.: 19:00, 21:00

Bilety kupić możecie w Going. Ich ceny wynoszą 60/70/80 PLN.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>