2 Chainz kończy nowy album - będą tam Dr. Dre i Anderson .Paak?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-31 11:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

"Rap Or Go To The League" - taki tytuł będzie nosił zapowiedziany jakiś czas temu nowy solowy krążek od 2 Chainza. Ostatni długogrający projekt od rapera pojawił się na rynku w czerwcu 2017 roku, więc zdecydowanie najwyższy czas na to, by Tity Boi wykonał kolejny ruch.

A z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że następca "Pretty Girls Like Trap Music" powinien trafić do nas raczej szybciej niż później. Tek, czyli szef zespołu menadżerskiego Streets Execs współpracującego z 2 Chainzem ujawnił wprost, że raper zakończył już swoją pracę nad materiałem, który został już nawet zmiksowany i zmasterowany i jest gotowy do wypuszczenia go w świat. Co zatem stoi na przeszkodzie? Według Teka pozostało do ustalenia z wytwórnią kilku kwestii związanych z budżetem na album. Po uzyskaniu zielonego światła, ruszyć ma cała promocja.

 

Zaraz po tym jak Tek ujawnił status "Rap Or Go To The League", do sieci trafiły też całkiem interesujące materiały z 2 Chainzem w roli głównej. Otóż raper dostał zaproszenie do studia Dr. Dre i – co chyba nikogo nie powinno dziwić – z przyjemnością je przyjął. Podczas spotkania, Dwa Łańcuchy puścił Dre swój świeży materiał i choć raczej nie ma zbyt dużych szans na to, by legendarny producent trafił rzutem na taśmę na tracklistę "ROGTTL", to niemal pewne jest, że Panowie "coś razem zrobili". Ciekawostką może być też to, że w studio był także m.in. Anderson .Paak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Buff Chainz*

Post udostępniony przez CHEEKY ANDY (@anderson._paak)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>