People Under The Stairs "Sincerely, The P"

dodano: 2019-01-20 02:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Data premiery

2019-02-01

W ciągu 20-letniej kariery People Under The Stairs wnieśli na scenę ogrom pozytywnych wibracji. Teraz zapowiadają zakończenie przygody - "Sincerely, The P" to ich ostatni album. “Too many people to thank but the family, friends & fans who have been patient with me as I struggled to finish this have all of my love. The weight of finishing the P catalogue, the pressure I put on myself and the expectation was overwhelming at times – I only hope that the album is judged not in isolation but as a bookend to an uncompromising 20 year career in DIY Hip-Hop and the final of our 12 steps.” - napisał Thes One.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

na razie nieznana

Maciej M
Panie Mateuszu nie całkiem rozumiem dlaczego PUTS zakończyli swoją działalność przecież jest to zajebisty duet z Usa sprawdzał w necie ale nic nie odszukałem.
Maciej M
Mateusz dzięki za odpowiedź sorry za te pytanie ale ja osobiście nie mam ani Facebooka ani Instagrama nie interela mnie to ale szkoda bo ten duet tzn PUTS był i jest zajebisty i dalej trzyma poziom w dzisiejszych czasach jeżeli chodzi o scenę rapową w USA i to jest Underground ja tak myślę chociaż nic nie mam do mainstreamu chociaż większość tzw.raperów nie powinno się obnosić się że są nimi bo według mnie Rap to Rap a POP to POP nieprawdaż.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>