People Under The Stairs "Sincerely, The P"

dodano: 2019-01-20 02:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Data premiery

2019-02-01

W ciągu 20-letniej kariery People Under The Stairs wnieśli na scenę ogrom pozytywnych wibracji. Teraz zapowiadają zakończenie przygody - "Sincerely, The P" to ich ostatni album. “Too many people to thank but the family, friends & fans who have been patient with me as I struggled to finish this have all of my love. The weight of finishing the P catalogue, the pressure I put on myself and the expectation was overwhelming at times – I only hope that the album is judged not in isolation but as a bookend to an uncompromising 20 year career in DIY Hip-Hop and the final of our 12 steps.” - napisał Thes One.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

1) Encore
2) Reach Out
3) Let The Record Show
4) Hard
5) The Effects Of Climate Change On Densely Populated Areas
6) The Red Onion Wrap
7) Redeemer
8) Streetsweeper
9) We Get Around
10) Stars In The House
11) Here, For A Good Time
12) Letter To My Son
13) Family Ties
14) Dream Sequence '88
15) The Sound Of A Memory

Odsłuch całości poprzez YouTube (playlista)

Maciej M
Panie Mateuszu nie całkiem rozumiem dlaczego PUTS zakończyli swoją działalność przecież jest to zajebisty duet z Usa sprawdzał w necie ale nic nie odszukałem.
Maciej M
Mateusz dzięki za odpowiedź sorry za te pytanie ale ja osobiście nie mam ani Facebooka ani Instagrama nie interela mnie to ale szkoda bo ten duet tzn PUTS był i jest zajebisty i dalej trzyma poziom w dzisiejszych czasach jeżeli chodzi o scenę rapową w USA i to jest Underground ja tak myślę chociaż nic nie mam do mainstreamu chociaż większość tzw.raperów nie powinno się obnosić się że są nimi bo według mnie Rap to Rap a POP to POP nieprawdaż.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>