GrubSon "Na szczycie" - książka o "ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt"

"Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak  ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu? Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika!

To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt... oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji." - czytamy w opisie najnowszej książki, która już w środę ma swoją premierę!

"Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia" - zapowiada się ciekawie, bo przecież życiowa historia GrubSona ma za sobą kilka ważnych punktów zwrotnych, od pokonanej choroby nowotworowej, do przebicia się z Rybnika i zostania swego czasu chyba najpopularniejszym polskim artystą. Występ na Woodstocku dla 750 000 osób i najpopularniejszy po dziś dzień utwór hip-hopowy na YouTube (93 000 000 odsłon!) mówią same za siebie.

Książkę z autografami kupicie tutaj

GrubSon: "Prawie się popłakałem gdy 750 000 osób śpiewało acapella Na Szczycie" (Tourbus)

GrubSon - wywiad: przejście na swoje, Rahim, ATCQ, trueschool, sekret muzycznej energii (Popkiller)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>